CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

İşte Bitcoin’de 6.100, 10.500 Dolar, 2020 Rallisi ve Daha Fazlasını Bilen Analistten “Son Dakika” Tahmini

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin (BTC) geçen hafta sonları yaptığı gibi yükseliyor. Önde gelen kripto para biriminin fiyatı şu anda 11.000 dolara yaklaşıyor. Bu seviye, BTC için çok önemli bir direnç seviyesi. Bu kısa vadede lider kripto para birimi için olumlu olsa da analistler Bitcoin’in sert bir geri çekilmeye maruz kalmasından hala korkuyor. Bir analist, haftalık zaman diliminde BTC’nin 10.600 doların altına düşmesinin böyle bir geri çekmeyi tetikleyebileceğini belirtti. Bu nedenle analistlere göre, Bitcoin için 10.600 dolar seviyesi önemli.

Bitcoin haftalık zaman diliminde 10.600 dolarlık desteği tutmalı veya 10.000 doların altına ve ardından 8.000 dolara doğru geri çekilme riskini almalı. Analist, kısa süre önce aşağıdaki grafiği paylaştı ve bu, Bitcoin’in yükseliş eğilimini sürdürmek için 10.600 dolarlık desteği koruması gerektiğini gösteriyor. DonAlt konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Düşük zaman dilimleri ne kadar iyi (veya kötü) görünürse görünsün, 10,6 bin dolarlık alan hala grafikteki en önemli alanlardan biri. Bu hafta onun altında mı kapanıyor? Topun girdiğini varsayacağım ve 8 bin dolara doğru işlem yapacağız. Üstünden mi kapatıyoruz? Short’ları kapatacağım ve sonra ne olacağını göreceğim.

İşte Bitcoin’de 6.100, 10.500 Dolar, 2020 Rallisi ve Daha Fazlasını Bilen Analistten “Son Dakika” Tahmini 3

Usta analist, kısa vadede BTC’de düşüş eğilimi gösteriyor

Daha kısa vadeli bir zaman diliminde analist, BTC’de düşüş eğilimi gösteriyor ve 11.000 dolardaki açık teknik baskıya işaret ediyor. DonAlt BTC’nin son fiyat hareketleri hakkında şunları yazdı:

Bitcoin’de görünüşe göre ya daha sonra daha iyi fırsatlar olacak ya da daha güvenli fırsatlar daha düşük olacak.

Bitcoin tahminleri nokta atışı tutan DonAlt, 28 Mart’taki 6.100 doları bildi.  Ayrıca DonAlt, Ocak ayının başında Bitcoin’in %44’lük rallisini doğru bir şekilde öngördü ve 12 Şubat’ta BTC’nin 10.300 doların üzerine çıktığı zirveyi de başarılı bir şekilde belirledi. Bunun dışında analistin tutan başka tahminleri de var.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Dev Bitcoin Borsası Binance, Sıradaki IEO’yu Açıkladı!

Coin Ajans

Milyar Dolarlık Fon Yöneticisinden “Yüz Güldüren” Bitcoin Tahminleri

Hong Kong kripto grubu, yeni kripto yasası konusunda uyarılarda bulundu

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası