CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

İşte Bitcoin’de Önümüzdeki Günlerde Pump’ı Tetikleyecek Faktörler!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – 6.000 dolarlık bölge içinde uzun vadeli bir ticaretin ardından, Bitcoin şimdi mevcut fiyatı etrafında bir konsolidasyon daha başlattı. Her ne kadar Bitcoin’in mevcut piyasa yapısında yükseliş ya da düşüş olup olmadığı belirsiz olsa da bir fiyat pompasının yakında olabileceğini düşündüren birkaç temel faktör var. Bir analist Bitcoin’in yakın dönemdeki bazı fiyat hareketlerini gösteren bir teknik göstergenin olduğuna dikkat çekiyor. Ancak analiste göre, BTC’nin yükselişten önce kilit bir teknik seviyenin üstesinden gelmesi gerekiyor.

Teddy: Bitcoin’in bulut göstergesi şu anda yeşil!

Kısa süre önce Bitcoin 6 bin doların altına daldı, ancak yazım sırasında ise bir miktar toparlanma yaşadı ve şu anda 6.300 dolar seviyesinden ticaret yapıyor. Bitcoin 6.900 dolar seviyesinden düşmesini izleyen günlerde herhangi bir sürdürülebilir toparlanma kaydedememiş olsa da analistler şimdi BTC’nin nihayetinde daha yükseğe tırmanmasına izin veren temel verilere sahip olabileceğini belirtiyorlar.

BTC: Yeşil bulut, haftalık eğilimin hala yükselişte olduğunu gösteriyor. Ancak BTC’nin, 200EMA’nın altında kapanması bulutu direnişe dönüştüreceğinden, yükseliş fiyat hareketlerini erteleyecek.

Boğa işaretleri çoğalıyor: Bitcoin’in açık faizi ve para akışı yükseliyor 

Temel faktörler de Bitcoin’in yakında biraz yukarı çıkabileceği fikrini destekliyor, çünkü BTC şu anda pump görmesini destekleyecek iyi bir günlük para akışı yaşıyor. Bir başka popüler analist olan Mac, bu temel göstergelerin BTC’nin geçici bir hareket için 7.000 dolara kadar tırmanmasını sağlayacağını açıkladı. Analist açıklamalarına şunları ekledi:

İşte Bitcoin’de Önümüzdeki Günlerde Pump’ı Tetikleyecek Faktörler! 3

Açık faizin sona ermesinden sonra Bitcoin 13 bin doların üzerinde yükseldi. Katalizörler: Günlük para akışı iyi görünüyor. Finansman + prim hala çok olumsuz. BTC geçici bir hareketle 7.000 dolara kadar tırmanabilir.

Bu yükseliş temel ve teknik faktörlerinin birleşmesi Bitcoin’i desteklerse uzmanlara göre, kripto paranın önümüzdeki günlerde biraz daha yukarı ivmesi görmesi mümkün. Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “Bitcoin ve Altcoin’lerde Dip Avcılığı Yapmak Mantıklı Mı? Dev Şirket Yöneticisi Stratejisini Açıkladı” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Bitcoin’de “3.200 Dolar, 2020 Rallisi ve Tarihi Çöküşü” Bilen Analist: Bu Seviyeleri Bekleyin!

Coin Ajans

Ünlü Trader’dan Bitcoin’de Korkutan Öngörü: “2.400 Dolar Görülebilir”

Coin Ajans

Ünlü Ekonomist: Tüm Altın’larımı Satıp, Bu 2 Kripto Paradan Alacağım!

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası