Bitcoin Haberleri

İşte Bitcoin’in Hafta Sonuna Kadar 11 Bin Doları Kırma Şansı

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Daha derin bir geri dönüş gerçekleşmeden önce lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) 11.000 dolara dokunabilir mi? İşte popüler teknik analist Denys Serhiichuk’a göre BTC’nin hafta sonuna kadar 11 doları kırma şansı…

FairSpin

Denys Serhiichuk: Bitcoin Şubat ayı sonuna kadar 11.828 dolara vurabilir

Kripto para piyasası olumlu eğilimle işlem görmeye devam ediyor. Pazartesi’den bu yana, kripto para birimi piyasası değeri yaklaşık %5 arttı ve değeri şu anda yaklaşık 299 milyar dolar. Altcoin sezonuna karşı, BTC‘nin piyasadaki pazar payı düşmeye devam ediyor ve şu anda BTC hakimiyeti piyasanın %62’sini oluşturuyor. Bitcoin (BTC) 10.400 doları test ettikten sonra, yıllık zirvesini 10.500 dolarlık seviye ile güncellemeye devam etti. Genel olarak, büyüme son gün yaklaşık %5 civarındaydı.

Saatlik grafikte  teknik analist Denys Serhiichuk’a göre, Bitcoin (BTC), biraz azalan ticaret hacmine karşı yükselen kama içinde yer alıyor.  Kısa vadeli bir fiyat tahminiyle analiste göre, lider kripto para likiditenin çoğunun yoğunlaştığı 10.100-10.200 dolar civarında bir bölgeye geri dönebilir. Bitcoin yazım sırasında tamda analistin belirttiği bölgede ticaret yapıyor. Günlük grafikte analiste göre, daha önceki yüksekliğe henüz ulaşılamadı. Analiste göre, eğer “Last Kiss (Son Öpücük)” stratejisine göre Bitcoin Fibonacci düzeltmesini uygularsa, Şubat ayı sonuna kadar 11.828 dolarlık bir seviyeye vurması muhtemel.

StormGain

Bitcoin yıllık zirvesini 10.500 dolar olarak belirledi!

Lider kripto para birimi Bitcoin, yazım sırasında ufak düşüşlerle 10.160 dolar seviyesinden işlem görüyor. Kripto paraların amiral gemisi şu anda 185,1 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bitcoin yazım sırasında piyasa değeriyle 46 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor. Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “Trump Yönetiminin Sıkı Bitcoin ve Altcoin Düzenlemeleri Yolda” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Binance’den Bitcoin ve Altcoin’lere Yönelik Kritik Rapor

Hack Sonrası Bitcoin ve Ethereum’ları Çalınan Bir Borsa Daha Kapanıyor

Popüler Türk Analist Bitcoin’de Bu Seviyelere İşaret Etti

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası