CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

İşte Bu Hafta Bitcoin Fiyatını Etkileyecek Kritik Gelişmeler ve Olaylar

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Blockchain uzmanı Joseph Young, bu haftanın Bitcoin için ilginç olmasını bekliyor ve fiyata etki edebilecek faktörleri sıralıyor. Sektör öncülerinden Preston Pysh ise birkaç büyük düşüş faktörünü ortaya çıkararak BTC’nin bu hafta aşağı yönde işlem göreceğini öne sürüyor.

Bitcoin uzmanı, bu hafta fiyatı etkileyecek gelişmeleri sıraladı

Ünlü Bitcoin uzmanı ve köşe yazarı Joseph Young, bu hafta Bitcoin fiyatını etkileyebilecek birkaç büyük faktörü paylaştı. Bu arada BuffettsBooks.com’un kurucusu Preston Pysh ve Blockware Mining CEO’su Matt D’Souza, bugün gerçekleşecek zorluk ayarlaması nedeniyle Bitcoin’in 9.000 dolar seviyesinin altına düşmesini bekliyor. Bu iki kripto uzmanı, yaşanabilecek düşüşlerin BTC’de dipleri satın almak için mükemmel bir fırsat olacağını iddia ediyor.

İşte Bu Hafta Bitcoin Fiyatını Etkileyecek Kritik Gelişmeler ve Olaylar 4

Joseph Young, bu hafta Bitcoin’i aşağı çekmesi muhtemel birkaç önemli faktörü saydı. Başka sektör uzmanları tarafından da bahsedildiği gibi BTC.com web sitesine göre bir gün içinde yüzde 16,25 artacak olan Bitcoin zorluk ayarlaması bunlardan biri. Joseph Young, bu zorluk ayarının Ocak 2018’den bu yana muhtemelen en büyük düzenleme olacağını söylüyor. Diğer düşüş faktörleri olarak ünlü isim büyük 10.500 dolarlık direnç seviyesindeki reddetmeyi, 8.900 dolar seviyesindeki güçlü alım talebini ve büyük bir düşüş sinyalini gösteriyor.

Sektörün öncüleri Bitcoin’in 9.000 doların altına düşmesi bekleniyor

Yaklaşan BTC zorluk ayarlaması ve Bitcoin fiyatını etkileyip etkilemeyeceği hakkındaki görüşlerini paylaşırken, Blockware Mining’in CEO’su Matt D’Souza, Bitcoin’in önümüzdeki iki hafta içinde çok fazla baskı göreceğini belirtiyor. Matt D’Souza, fiyatın 9.500 doların altına düşmesini bekliyor. 

İşte Bu Hafta Bitcoin Fiyatını Etkileyecek Kritik Gelişmeler ve Olaylar 5

Ayrıca ünlü isim, BTC’nin 9.000 ila 7.600 dolar aralığının birikim için mükemmel fiyatlar sunacağını da ekliyor. BuffettsBooks.com’un kurucusu Preston Pysh de Matt D’Souza ile benzer açıklamalar yaptı. Preston Pysh bugün gerçekleşecek zorluk ayarlaması nedeniyle Bitcoin’in 9.000 dolar seviyesinin altına düşmesini bekliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Bitcoin, Başarılı COVID-19 Aşı Denemeleri Haberleri Sonrasında Sert Hareketler Sergiledi

“Çin Dump’ını Bile Geride Bırakabilir” Diyen Analist Bitcoin’de Bu Seviyelere İşaret Etti!

Coin Ajans

Yaklaşık 1 milyar dolarlık Bitcoin long bozduruldu: Düşük limitli borsalar zorda

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası