CoinAjans.com
Kriptopara Haber

İşte Chainlink Link coini 20 dolar ötesine taşıyabilecek şartlar TAKİP ET

kripto para haber coinajans
huobi_koinmedya

Chainlink 15 Temmuz’da 8.75 doları görerek yeni bir ATH’ye imza attı. Link coini 20 dolar ötesine taşımak için bazı şartların oluşması lazım.


Link coini 20 dolar ötesine taşıyabilecek şartlar

Bitcoin ve Ethereum kritik destek seviyesine doğru geriliyor. Bitcoin 9,100 dolar bandına Ethereum ise 230 dolar bandına geriledi. Bitcoin ve Ethereum’daki kısmi değer kaybı, altcoinlerde daha şiddetli değer kaybına yol açıyor. Chainlink’in performansı da ister istemez Bitcoin ve Ethereum’un performansından etkileniyor.

Lider kripto para Bitcoin fiyatları, kripto para piyasaları performansını yansıtan temel göstergelerden birisi. Chainlink fiyatları da Bitcoin’in performansından etkileniyor. Bitcoin değer kaybettiğinde Chainlink fiyatlarıda olumsuz yönde etkilenebiliyor. Bu nedenle coini 20 dolar ötesine taşıyabilecek şartlardan birisi Bitcoin’in performansı.

Phamex Trade’nin analistlerinden @CanteringClark’a göre Chainlink performansının devamı için Bitcoin’in işleri berbat etmemesi gerekir. Cantering Clark, Chainlink 20 doları bulursa şaşırmam diyor. Aşağıda Cantering Clark’ın analizini görüyoruz.

koinmedya_brave

Link coini 20 dolar Diğer gösterge ise Ethereum fiyatları ve DeFi performansı. Son günlerde Ethereum fiyatlarında ciddi bir performans görmesek de Ethereum tabanlı DeFi fiyatlarında olağan üstü değer artışı yaşanıyor. Chainlink ise neredeyse tüm DeFi platformlarına Oracle hizmeti satıyor. Doğal olarak DeFi platformlarının başarısı ile Chainlink’in performansı arasında güçlü bir ilişki var. DeFi çılgınlığının yaşandığı dönemde Chainlink de üstü üste rekor kırıyor.

Üçüncü şart ise Chainklink’in 8.50 dolar düzeyinde tutunması. Chainlink yazının kaleme alındığı saatte 8.28 dolardan işlem görüyor. Tacir Jonny Moe’ya göre Chainlink’e akan para musluklarının kesilmemesi için Link/USD paritesinin 8.50 doların üstünde tutunması gerekiyor.

Kaynak

koinmedya_brave

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Her Bitcoin yatırımcısının bilmesi gereken 5 önemli mum formasyonu

Coin Ajans

Geçen haftanın kurumsal girişlerinde bu koin öne çıktı

Kripto para ve vergi: ABD’de sistem nasıl işliyor?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası