CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

İşte Dünyaca Ünlü Finans Uzmanından Altın, Bitcoin ve Gümüş Tahmini!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Önde gelen yatırımcı ve finansal uzmanı Robert Kiyosaki, Bitcoin’in ‘nicel sertleşme’de dahil olmak üzere daha da çekici hale gelmesinin birkaç önemli nedenini sunuyor. Ayrıca ünlü ekonomist, Bitcoin, gümüş ve altın’a yönelik çarpıcı öngörülerde bulunuyor.

Robert Kiyosaki: Bitcoin, gümüş ve altın’da fırsatları kollayarak kendinizi koruyun!

‘Zengin Baba, Yoksul Baba’ isimli en çok satanlara arasında yer alan kitabıyla ünlenen dünyaca ünlü emlak yatırımcısı ve yazar Robert Kiyosaki, FED’in kurumsal tahvil ETF’lerini satın almaya başladığını açıkladıktan sonra Bitcoin hakkındaki düşüncelerini paylaşmak için Twitter’a gitti. ABD’nin merkez bankası olan FED, şirketlerin tahvillerinin piyasada yeterli talebe sahip olmasını sağlamak için Salı günü itibarıyla şirket tahvilleri ETF’leri almaya başlayacağını duyurdu. İlk olarak, FED piyasada en fazla ekonomik krizden etkilenen ETF’leri satın alacak.

Bu konuda yorum yapan Robert Kiyosaki, bir kez daha Federal Rezerv’i eleştirerek, ‘Japonya gibi FED’inde kaybeden ETF’leri satın alacağını’ söyledi. Japonya Merkez Bankası, 1990’ların sonunda, diğer tüm tedbirleri uyguladıktan sonra çoklu krizler sırasında ekonomisini kurtarmak için gerçekten de bunu yaptı. Bu nedenle Robert Kiyosaki FED’in bastığı sahte USD’ler nedeniyle yatırımcıları uyarıyor ve yatırımcılara Bitcoin, gümüş ve altın’da fırsatları kollayarak kendilerini korumalarını öneriyor. Çünkü finansal uzmanı, bu sağlam varlıklarda ciddi yükseliş beklediğini daha önceki açıklamalarında da belirtti.

Finansal uzmanı: Bitcoin’deki eğilim 1971’de altın’a olanlar ile benzer

Ayrıca Robert Kiyosaki, son Bitcoin ödül yarılanmasından başka bir deyişle Bitcoin halving’inden ve milyarder Paul Tudor Jones’un portföyünün küçük bir bölümünü bir riskten korunma aracı olarak kullanarak BTC’ye aktarmasından bahsetti. Robert Kiyosaki’ye göre, Bitcoin’deki eğilim 1971’de altın’a olanlar ile benzer. Bu arada VanEck’in dijital varlık direktörü Gabor Gurbacs, Bitcoin hakkında bazı olumlu haberler paylaştı.

Gabor Gurbacs, 2012’den bu yana Bitcoin ile ilgili suçların miktarının 2020’de yüzde 35’ten sadece yüzde bire düştüğünü gösteren bir grafik yayınladı. Bu paylaşımlarla VanEck’in dijital varlık direktörü Gabor Gurbacs, SEC’e şimdi Bitcoin ETF’lerine izin vermenin zamanı geldiğini söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Bitcoin teknik analizi: Biri teknik diğeri kurumsal 2 iyi haberimiz var TAKİP ET

Coinajans.com

Microstrategy CEO’su: Bitcoin Tasarruf Kültürünü Geri Getirdi!

Sıcak Gelişme: Lider Bitcoin Türev Borsası BitMEX’in CEO’su İstifa Etti!

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası