CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

İşte Dünyanın En Büyük Hedge Fonunun Kurucusundan Altın, Bitcoin ve Dolar Tahmini

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Milyarder yatırımcı Ray Dalio, yeni verdiği bir röportajda ABD dolarının önündeki büyük tehditleri sıralıyor. Ancak Ray Dalio, Bitcoin’de yükseliş beklemiyor, altın’ın ise boğa eğilimli olduğunu vurguluyor.

Dünyanın en büyük hedge fonunun kurucusu: Doların önünde büyük tehditler var!

Dünyanın en büyük hedge fonunun kurucusu Ray Dalio, ABD dolarının geleceği konusunda alarm veriyor. Bridgewater Associates’in kurucusu ve eşbaşkan yatırım sorumlusu Ray Dalio, tıpkı geçmiş imparatorluklar gibi ABD’nin de düşüş belirtileri gösterdiğini ve para birimine yönelik büyük tehditlerle karşı karşıya olduğunu söylüyor.

Ancak bu mühendisliği iyi yapmazsak, sınırsız bir şekilde harcayacağız ve bununla asla geri ödenmeyecek bir borç oluşturarak başa çıkacağız. Sonuçta doların rezerv para durumunu kaybetme riskini alacağız.

Ray Dalio, Bitcoin’de yükselişte değil, ancak altın’da boğa eğilimli

Doların geleceğiyle ilgili endişelerine rağmen Ray Dalio, Bitcoin’de yükselişte değil. İsviçre’nin Davos kentindeki Dünya Ekonomik Forumu’nda verdiği bir röportajda Ray Dalio, yatırımcıları BTC’ye karşı uyardı. Milyarder yatırımcı, Bitcoin’in paranın iki ana amacına hizmet etmediğini söyledi. Ray Dalio konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Paranın iki amacı var, bir değişim aracı ve bir servet deposu olma özelliği… Bitcoin şu anda bu iki durumda da etkili değil.

Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Alp Işık Cevapladı: “Bitcoin’i 10.000 Doların Üstüne Taşıyan Etkenler Neler?”

Coin Ajans

Son Dakika: Bitcoin 7.000 Doları Kırdı! Analistlere Gore Sıradaki Seviyeler

Coin Ajans

Corona Virüsü Yeni Bir Tartışma Başlattı: Bitcoin Hisse Senedi ve Altın Gibi mi?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası