CoinAjans.com
Bitcoin Bitcoin Haberleri

İşte düzeltmeye karşı en dayanıklı 3 kripto para! TAKİP ET

bitcoin haberleri coinajans.com

Kripto para piyasası yaklaşık son 12 saattir, devasa bir düzeltme ile savaşıyor! Dakikalar içinde Bitcoin fiyatı 59,000 den 52,000 dolara, Ethereum 2.260 dolardan 1.970 dolara düşerken; neredeyse tüm altcoinler ağır kayıplar verdi. Ancak bazıları var ki adeta düzeltmeye meydan okudu!

Düşüşten etkilenmeyen 3 kripto para

Kripto para piyasası bir twitle 54 dakikada 288 milyon dolar kaybetti! Twitter’da popüler bir hesap tarafından paylaşılan bir tweet piyasada büyük bir FUD’a yol açtı. Ve dakikalar içinde en büyük dijital varlık için psikolojik olarak önemli bir seviye olan 60.000 doların altına düşmesi ile birlikte başlayan müthiş volatilite piyasayı kana buladı.

FXHedge olarak bilinen popüler bir hesap ABD Hazine Bakanlığı’nın bazı finansal kurumlara kara para aklama iddiasıyla dava açtığı yönünde bir söylenti ortaya attı. Tweette sözü edilen operasyon ile ilgili net bir kaynak verilmese de saatler içinde piyasada devasa bir düzeltme yaşandı.

Tweetin ardından dakikalar içinde Bitcoin fiyatı 59,000 den 52,000 dolara düştü. Ethereum 2.260 dolardan 1.970 dolara düştü. Neredeyse tüm altcoinler ağır kayıplar verdi. Bu da kısa sürede 7.9 milyar dolarlık bir likiditeyi tetikledi. 

Ancak tüm bunlar olurken; hala yatırımcılarına kazandırmaya devam eden ya da düşüşten pek etkilenmeyen kripto paralar da var.

koinmedya_paradex

Kripto paraların neredeyse tamamı %20’den fazla değer kaybederken; piyasa kapitalizasyonunda ilk 100’de yer alan ve düzeltmeye en dayanıklı olan kripto paralar şöyle;

  •  NANO
  •  Solana 
  •  Dogecoin
3 kripto para İşte düzeltmeye karşı en dayanıklı 3 kripto para!
3 kripto para İşte düzeltmeye karşı en dayanıklı 3 kripto para!

Ayrıca Dogecoin de son 12 saattir devam eden düşüşten hala etkilenmemiş görünüyor.

3 kripto para İşte düzeltmeye karşı en dayanıklı 3 kripto para!

 

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

ABD Senatosu Adayı Bitcoin’e Sahip Olduğunu Açıkladı: Artık HODLer’ım!

Bitcoin balina manipülasyonu kurbanı mı oldu?

Coin Ajans

“Altın 1.900 Doları Görebilir”: Analist ve Traderların Bitcoin, Petrol ve Piyasa Öngörüleri

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası