CoinAjans.com
Kriptopara Haber

İşte Josh Rager’a göre en çok kazandıracak coin! TAKİP ET

kripto para haber coinajans
huobi_koinmedya

Josh Rager’a göre en çok kazandıracak coin hangisi? Rager, elindeki Ethereum (ETH) varlıkları Chainlink (LINK) ile değiştirdiğini ve iyi ki de bunu yaptığını söylüyor. Ona göre piyasadaki son geri çekilmeden sonra LINK tüm varlıkları performans olarak geride bıraktı.


Josh Rager’a göre en çok kazandıracak coin!

Merkeziyetsiz oracle ağı Chainlink (LINK), bir efsaneye dönüştü. Çünkü son günlerde LINK fiyatı rekor üstüne rekor kırdı. Önde gelen kripto para uzmanları ve traderler de 2020 yılının başından bu yana kripto varlığın inanılmaz performansa sahip olduğunu belirtiyor. Çünkü yıla 1.7 dolardan başlayan LINK şu an 14 dolar civarında ve inanılmaz bir boğa rallisi yaşıyor.

Tüm kripto para ekosisteminde ise LINK bu yıl yüzde 590 yükseliş ile en çok kazanan 12. kripto.

Bundan dolayı trader Josh Rager da önemli ölçüde kazanç sağlamak isteyenlerin dip yaptığı zamanlarda LINK almasını öneriyor. Ona göre diğer coinleri ne kadar severseniz sevin, LINK almak artık kaçınılmaz.

koinmedya_brave

İlgili – 5 günde %60 yükselen ChainLink yeni zirve yapar mı?

Trader şöyle diyor: “Piyasadaki son geri çekilmeden sonra LINK tüm varlıkları performans olarak geride bıraktı.”

Bu Josh Rager’in LINK ile ilgili ilk yorumu değil. Blockroots’ın kurucusu olan Rager, daha önce yaptığı açıklamada, her defa Bitcoin geri çekildiğinde LINK’in ralli yaptığını belirtiyor. Hem de neredeyse hiç istisnasız.

“LINK çılgın bir şekilde pump yapıyor.” diyen trader, Bitcoin’in düştüğü bir ortamda altcoin yapmak isteyenler için akıllı yatırım seçiminin Chainlink olduğunu belirtiyor.

koinmedya_brave

Josh Rager'a göre en çok kazandıracak coin hangisi? Rager, elindeki Ethereum (ETH) varlıkları Chainlink (LINK) ile değiştirdiğini ve iyi ki de bunu yaptığını söylüyor.

Bu açıklamalardan sonra Chainlink yüzde 25’lik şoke edici yeni bir ralli daha yaptı. Sonuçta LINK fiyatının 14 doların üzerine çıkarak yeni bir tüm zamanların en yüksek değerini kaydettiğini görüyoruz.

Bu boğa rallisi sayesinde Chainlik şu an piyasa değerine göre olan sıralamada altıncı pozisyona yükseldi. Son birkaç haftada ise LINK sürekli yükseliş trendi ile yeni rekorları kırdı.

İlgili – ChainLink küçük kardeşi BAND 5 dakikada %50 yükseldi – Peki ama nasıl?

Geçen haftanın açılışını 8.27 dolardan yapan LINK, dün yüzde 60’lık bir yükseliş ise 14 doların üzerinde yeni bir ATH yaptı. Aynı şekilde kripto paranın on-chain verileri de günlük aktif adres satısında yeni bir tüm zamanların en yüksek verisini gösteriyor.

Bu arada Rager şunu da itiraf ediyor. LINK’deki potansiyeli görünce elindeki ETH’leri LINK ise takas etmiş. İyi ki de ettiğini belirtiyor.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Lübnan lirası Bitcoin’in yüz milyonda biri olan 1 satoshi’ye eşit!

Eğer Bu Çalışmalar Olmasa Bitcoin Çoktan Bitmişti

Coin Ajans

Bitcoin’den önce 10 bin dolara çıkabilecek az bilinen DeFi coini hangisi? TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası