CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

İşte Mart’ta Bitcoin ve Altcoin’lerin Fiyatını Etkileyebilecek 5 Kritik Gelişme

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin Şubat ayında kritik destek seviyelerinin altına daldı ve piyasayı keskin bir selloff’a sürükledi. Kimilerine göre, bu düşüş trendi devam edecek, kimilerine göre ise Mart lider kripto paraya yükseliş dalgasını geri getirecek. Bizde sizler için Mart ayında Bitcoin ve altcoin piyasasını bekleyen önemli gelişmeleri derledik. İşte Mart ayında Bitcoin ve altcoin piyasasını etkileyebilecek kritik gelişmeler…

FairSpin

İşte Mart ayında Bitcoin ve altcoin piyasasını etkileyebilecek
kritik gelişmeler

2020 Bitcoin ve altcoin’ler için güçlü başladı, ancak bu olumlu eğilim sürdürülemedi. Bitcoin tarihindeki önemli bir olay olan halving etkinliği yaklaşırken Bitcoin ve piyasanın nasıl bir eğilim izleyeceği ise merak konusu. İşte son günlerde düşüş trendine yer alan Bitcoin ve altcoin piyasasını etkileyebilecek kritik gelişmeler…

Bitcoin vadeli işlem sözleşmeleri piyasaya sürdü. Şimdi ise platformun mobil ödeme uygulaması olan Bakkt Pay’ın piyasaya çıkması sabırsızlıkla bekleniyor. Daha önce bildirdiğimiz üzere Bakkt, mobil ödeme uygulaması için erken erişim için kayıt almaya başladı ve ayrıca uygulamadan bir de görüntü paylaştı. Bu gelişmeyi kritik kılan ise Bakkt Pay’ın Starbucks mağazalarında Bitcoin’le kahve satın alınmasının önünü açması. Uzmanlara göre,  Bakkt’ın merakla beklenen uygulaması Mart ayında piyasada olabilir ve Bitcoin’e eski ihtişamını geri getirebilir.

Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerinin son işlem tarihinin Bitcoin fiyat hareketleri ile sıkı bir kolerasyon gösterdiği bilinen bir gerçek. Mart ayına yönelik Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerinin son tarihi 27 Mart. Tecrübeli analist ve uzmanlara göre, CME’deki Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerinin son işlem tarihinin öncesinde ve sonrasında piyasada her iki yönde de dalgalanmalar meydana gelebilir.

“IOTA’dan Yeni Duyuru: İşlemler Ne Zaman Normale Dönecek?” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Şant Manukyan Bitcoin’de Yükselişi Ateşleyecek Seviyeye Dikkat Çekti

Coin Ajans

Bitcoin artık aşırı satış bölgesine girdi mi?

Coin Ajans

Kritik metriklere göre Bitcoin dibi buldu! Analistler ne diyor?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası