CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

İşte Milyarder Yatırımcıya Göre, Altın ve Bitcoin’in Şimdiki Hamlesi

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Milyarder yatırımcı Michael Novogratz, altın ve Bitcoin’e yönelik tahminini açıkladı. Galaxy Digital’in CEO’su, her iki varlığında önümüzdeki günlerde ciddi kazançlar getireceğini belirtiyor.

Bitcoin 9.500 dolarlık zirveyi gördükten sonra geri çekildi. Altın ise son 8 yılın en yüksek seviyesini kaydettikten sonra bir miktar durakladı. Şimdi Galaxy Digital’in CEO’su Michael Novogratz, yatırımcıları sevindirecek bir açıklamada bulundu ve uzun vadeli bir Bitcoin ve altın boğa piyasasının başladığını öne sürüyor. Milyarder yatırımcıya göre, iki sağlam yatırım varlığı da ciddi kazançlar getirecek. Ünlü uzmana göre, kesinlikle her portföy enflasyon risklerinden korunma sağlayan varlıklarını içermeli. Kısa süre önce yaptığı açıklamada Michael Novogratz, şunları söyledi:

Bitcoin alın. Altın alın… Her portföyde olmalı. Enflasyon riskinden korunmak için altın ve Bitcoin’e yatırım yapın!

Milyarder yatırımcının Bitcoin’e bu kadar güvenmesinin nedeni, onun yolun başında olduğuna ve daha yükselecek çok yeri olduğuna inanmasıdır. Michael Novogratz’a göre, BTC insanlar için hayatları boyunca fayda sağlayacak bir yatırım aracı.

İşte Milyarder Yatırımcıya Göre, Altın ve Bitcoin’in Şimdiki Hamlesi 3
Bitcoin’in altın ile benzer hareketler sergilediğini söylüyor. Michael Novogratz, Bitcoin’in emekleme aşamasında olan bir yatırım aracı olduğunda yükselecek daha fazla yeri olduğunu belirtiyor. Michael Novogratz konuya yönelik açıklamalarına şunları ekledi:

Altına bakıldığında 300 yıldır var, fakat BTC piyasa hayatına daha yeni başladı. Bitcoin’in boğa piyasası elbette altın kadar olgun değil. Tam olarak odaklanmamız gereken nokta da bu zaten. Eğer Bitcoin, altının piyasa değerine ulaşırsa birçok yatırımcı bu büyük astronomik fiyatı karşılayamaz bile…

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Ünlü Türk Kripto Figürüne YouTube’dan Engel

Coin Ajans

20 Aralık 2019: Kripto para piyasalarında son durum

Coin Ajans

Bitcoin fiyatı bu seviyeyi kırarsa yeni bir ralliye başlayabilir

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası