CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

İşte Nokta Atışı Tahminleriyle Bilinen 6 Analistten Sıcak Bitcoin Tahminleri

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Kısa süre önce 9.000 dolarlık direnci kırdıktan sonra, Bitcoin güçlü yükseldi ve 9.500 dolara kadar çıktı. Bazı analistler ise BTC’nin her an 10.000 doları aşmasını bekliyor. İşte ünlü analistlerden sıcak Bitcoin tahminleri…

İşte ünlü analistlerden sıcak Bitcoin tahminleri…

Bitcoin, son yirmi dört saat içinde yüzde yirmiden fazla pompaladı ve değerine yaklaşık 2.000 dolar ekledi. Yazma sırasında, dünyanın en önemli kripto para birimi, 9.500 dolarlık bölgeden geri çekilerek 9.000 dolardan işlem görüyor. Bitcoin eğitimcisi ve YouTuber IvanOnTech de dahil olmak üzere hala birçok analist, Bitcoin’in 10.000 doların üzerindeki alanları hedeflediğine ve çok geçmeden bu seviyeyi kırabileceğine inanıyor. İşte sıcak Bitcoin tahminleri…

IvanOnTech: Şimdi her an 10.000 doları kırmaya hazır

Bitcoin eğitimcisi ve YouTuber IvanOnTech, Bitcoin’in yakında 10.000 dolarlık direncin üzerine çıkmasını bekliyor ve topluluğa bu yıl BTC’nin en iyi performans gösteren varlık olduğunu hatırlatıyor.

İşte Nokta Atışı Tahminleriyle Bilinen 6 Analistten Sıcak Bitcoin Tahminleri 4

Dan Morehead: İnanın! Bitcoin daha da güçlenecek

Pantera Capital’in CEO’su Dan Morehead de Bitcoin’in performansını bu yılki diğer en iyi varlıklarla karşılaştıran bir tablo paylaştı. Tahminleri tutan ünlü uzman Bitcoin’in finansal bir kriz sırasında doğduğunu ve mevcut krizde daha da güçleneceğini söylüyor.

Anondran: FOMO nedeniyle bir Bitcoin 11.500 dolara vuracak

Ünlü kripto para trader’ı ‘Anondran’ şu anda Bitcoin’i yukarı iten şeyler arasında FOMO olduğuna (kaçırma korkusu) inanıyor. Yarı şaka tahmininde analist, FOMO alıcılarının geri çekilmesini tavsiye ediyor ve Bitcoin’in kolayca 11.500 dolara ulaşabileceğini belirtiyor:

FOMO alıcılarına sakinleşmelerini söylemeli miyiz yoksa bu şey doğrudan 11.500 dolara mı gidiyor?

Naeem Aslam: BTC’nin daha fazla yükseleceğinden şüpheliyim

Teknik analist ve Forbes yazarı Naeem Aslam, bugün Bitcoin fiyatında yaşanan sert yükselişe rağmen kripto paranın uzun süre yüksek seviyelerde kalacağından şüphelendiğini belirtiyor.

Scott Melker: Duygularım 5 bin dolara geri çekilmeyi bekliyor

Başarılı tahminleri olan analist Scott Melker, BTC’nin son 24 saat içinde iki güçlü direniş çizgisini sıkıca çevirdiğini ve yatırımcılar arasında sismik ve hızlı bir değişime dikkat çektiğini söyledi:

Bitcoin, tüm düşüşü 12 Mart’tan itibaren geri çekti ve şimdi başladığı yerden daha yüksek seviyelerde ticaret yapıyor. Kripto paranın kırıldığı gün artık uzak bir anı. Duygularım 5 bin dolara geri çekilmeyi bekliyor.. Ne kadar hızlı bir şekilde 8.100 dolara geri dönebileceğini düşündüğümden… İnanılmaz derecede hızlı.

İşte Nokta Atışı Tahminleriyle Bilinen 6 Analistten Sıcak Bitcoin Tahminleri 5

Tone Vays: Bitcoin mevcut seviyelerinde muhtemelen zirveye yakın

Bu arada, tahminleri tutan deneyimli analist Tone Vays, BTC’nin mevcut seviyelerinde muhtemelen zirveye yakın olduğuna inanıyor. Artık analist uzun bir pozisyonda hedefine ulaştıktan sonra kâr ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Konu Bitcoin Olunca Peter Schiff ve CZ Karşı Karşıya – Övgü ve Yergi Bir Arada

Coin Ajans

Bitcoin için kâbus gibi bir ay geride kalmak üzere

Coin Ajans

Bitcoin’de “Felaket Bir Dump” Görülecek mi? Analist Willy Woo Açıkladı

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası