CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

İşte Tahminleri Tutan 4 Analistten “Çöküş Sonrası” Bitcoin ve Altcoin Tahmini

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin bugün 4 bin doların altına dalarak 3.900 dolar test etti. Bu olumsuz trend tüm piyasayı kana buladı ve Ripple ve Ethereum kritik destek seviyelerini dahi kırdı. Kripto para analistleri ise büyük ve yaygın bir piyasa çöküşünün ortasında görülebilecek seviyeleri tahmin etmeye çalışıyor.

İşte tahminleri tutan
analistlere göre, Bitcoin ve altcoin’lerin sıradaki adımı

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) yazım sırasında yüzde 30’un üzerinde kayıpla 5.100 dolar civarında alınıp satılıyor. Ethereum ise yüzde 30 oranında kayıpla 122 dolardan işlem görüyor. Ripple (XRP) ise yüzde 22 oranında düşüşle 0,14 dolardan ticaret yapıyor.  Piyasada bir kripto para hariç (Multi-collateral DAI (DAI) yüzde 3 artış) diğerleri kırmızı tahtada ciddi zararlar yazıyor. Bu piyasa ortamında başarılı öngörüleri olan analistler BTC ve diğer kripto paraların sıradaki hamlesini öngörmeye çalışıyor. İşte o tahminlerden bazıları…

İşte Tahminleri Tutan 4 Analistten “Çöküş Sonrası” Bitcoin ve Altcoin Tahmini 4

Josh Rager: Alıcı yok!
Bitcoin’in düşecek daha fazla yeri var

Stratejist ve başarılı analist Josh Rager, mevcut piyasanın dibini öngörmeye çalışmak için çok riskli bir zaman olduğuna inanıyor. Analist alıcı olmadığını ve BTC’nin düşecek daha fazla yeri olduğunu söylüyor. Josh Rager açıklamalarına şunları ekliyor:

Henüz Bitcoin satın almadım, çünkü fiyat yoğunlaşıyor ve IMO bir sonraki hamlesi için yükseliyor. Üçgenler memlerdir, ancak yakında tekrar hareket edeceği açık. Bu hamlelerle, sualtından çok daha yüksek fiyatlardan geç satın almayı tercih ederim.

İşte Tahminleri Tutan 4 Analistten “Çöküş Sonrası” Bitcoin ve Altcoin Tahmini 5

Tahminleri tutan DonAlt: Pazarın durumu “kanlı bıçağı yakalamak” gibi…

DonAlt, Ocak ayının başında 2020 yılındaki Bitcoin fiyat hareketini doğru tahmin ettikten sonra yoğun ilgi gördü.  Başarılı analist DonAlt da şimdi piyasaya temkinli yaklaşıyor. Analiste göre piyasanın toparlanması uzun bir süre alabilir ve şu anda pazarın durumu “kanlı bıçağı yakalamak” gibi. DonAlt açıklamalarına şunları ekliyor:

Kapitülasyon böyle görünüyor. Bununla birlikte, teslimiyet beklediğinizden çok daha düşük olabilir. Kanlı bıçakları yakalamak için değil, gelişmesi için biraz zaman vereceğim. 2019’da dipleri görmek için 130 günümüz vardı, umarım bu sefer bir çiftimiz olacak.

Scott Melker: Normal insanlar risk altında olduğu için fiyat 2.000 dolara düşmez

Başarılı tahminleri olan Scott Melker, katliam için kripto balinaları suçluyor ve bireysel yatırımcıların satışları körüklediğinden kuşku duyuyor. Analist açıklamalarına şunları ekliyor:

Balinaların bu pazarı taşıması ne kadar kolay. Normal insanlar risk altında olduğu için fiyat 2.000 dolara düşmez. Balinalar, sürtünmesiz bir sipariş kitabında gezinmek ve gemide perakende satış yapmak için en kolay zamanı seçer. Maksimum ağrı… Katılımcılar birkaç alternatif altcoin’den geçtikten sonra neredeyse hepsi ya temel destek seviyelerine zıpladı ya da şimdi kilit destek de. Bir şey satın almak için acele etmiyorum, ancak pazar buradan yükselirse, çok kârlı olabilir. Uzun zaman önce bir şey öğrendim: bir anlaşma devam ettiğinde, duraklarınızı kâra aktarın ve kazanan bir anlaşmada asla para kaybetmeyin. Bu bana son birkaç hafta içinde inanılmaz miktarda para kazandırdı.

Alex Krüger: Bitcoin 5.600 dolarla bu çöküşten kurtulursa büyük zafer!

Ekonomist ve tahminleri tutan analist Alex Krüger, Federal Rezerv’in finansal sisteme 1,5 trilyon dolarlık bir enjeksiyon yapmasının sürdürülebilir bir piyasa sıçramasını tetikleyeceğini umduğunu söyledi. Ayrıca analist, BTC’nin uzun vadede 5.600 dolardan çok da düşük olmamasını umuyor:

Roket atlamak, motoru arıza yapmadan önce bir süre daha yukarı itebilir. Stres zamanlarında birleşiyoruz.

Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “Ünlü Analist “Ripple’ın Kaderi Bu Seviyeye Bağlı” Dedi ve Görülecek Seviyeleri Sıraladı!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

3 Piyasa Devi BTC’nin Sıradaki Hamlesini Yorumladı! İşte Bitcoin Tahminleri

Twitter CEO’sundan Bitcoin Açıklaması: “Doğrudan Aktivizm”

Bitcoin yükseliş hissiyatı sürüyor: Long pozisyonda yoğun boğa aktivitesi

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası