CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

İşte Wall Street Efsanesinden İnanılmaz Bitcoin Tahminleri

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Bitcoin ve altın’ı birbirine düşüren popüler anlatılara meydan okuyor. Mike Novogratz, yakında 20.000 doların destek olacağını belirterek Bitcoin fiyatına yönelik önemli tahminlerde bulunuyor.

Mike Novogratz: Gerçek hikaye Bitcoin’in benimsenmesi

CNBC’ye verdiği yeni bir röportajda Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, altın karşısında Bitcoin hesaplaşması bekleyen yatırımcıların büyük resmi kaçırdığını söyledi. Mike Novogratz, geniş kurumsal benimsemenin ve kripto sektörüne girişlerin artmasının bu alandaki gerçekten önemli gelişmeler olduğunu belirtiyor. Mike Novogratz konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Gerçek hikaye Bitcoin‘in benimsenmesi, kripto paraların çok çeşitli alanlarda benimsenmesidir. Guggenheim’dan Scott Minerd’in Bitcoin satın alabilmek için konuştuğunu gördünüz. Alliance Bernstein portföylerde Bitcoin olması gerektiğine karar verdi. Bu sadece fikirlerini değiştiren kurumsal yatırımcıların bir ligi. Şimdi, Bitcoin’in bunun bir parçası olması için yeterli likiditenin olduğu zamandayız.

İşte Wall Street Efsanesinden İnanılmaz Bitcoin Tahminleri 4

Ünlü milyarder: Bitcoin satın almak kolay olsaydı, fiyatı çok daha yüksek olurdu

Mike Novogratz, büyük kurumsal kuruluşların Bitcoin ve kripto paralar hakkında daha fazla meraklı hale geldikçe, piyasaya yatırım yapmanın yeni yollarını bulacaklarını söylüyor. Mike Novogratz konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin satın almak kolay olsaydı, fiyatı çok daha yüksek olurdu. Grayscale trust, insanlar için bir ETF (borsa yatırım fonu) elde etmenin çok ilginç bir yoluydu… Gittikçe daha fazla kurumsal yol görüyorsunuz. Kurumlara yönelik çok sayıda başka fon var. İlgi arttıkça büyük hedge fonları Bitcoin’i kendileri satın alacak ve onu depolamının farklı yollarını bulacaklar. Bu piyasanın evrimini görüyorsunuz ve bu hızlı bir şekilde oluyor. Yeni müşterilerden gelen talepleri karşılayacak kadar hızlı insanları işe alamayacağımızı söyleyip duruyorum.


İşte Wall Street Efsanesinden İnanılmaz Bitcoin Tahminleri 5

Bitcoin satın alan ellerde gerçek bir değişim gördüğümüzü düşünüyorum. Bitcoin hala bireysel yatırımcılar tarafından yönetiliyor. Halkın devrimiydi. 2017’deki boğa koşusundaki toplam Bitcoin işlemlerinin %99’u bireysel yatırımcılardan geldi. Daha derin ceplere ve daha dengeli ellere geçişi görmeye başladıkça, piyasada daha az volatilite göreceğinizi düşünüyorum. Buna inanıyorum ve bugün 19.900 dolara kadar işlem gördük. Bu yükseklikte çok dalgalanma yaşayacağız. 14.500 doların gerçekten iyi bir destek olduğunu düşünüyorum. Önümüzdeki yıl BTC bunun altına düşmemeli. Sanırım 20.000 doları alırsak çok daha yükseğe çıkacağız ve 20.000 doları alacağımızı da düşünüyorum. Ardından 20.000 dolar destek olacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Sıcak Gelişme: En Zengin Bitcoin, Ethereum ve Ripple Balinalarından Bazıları Harekete Geçti!

Önemli Gelişme: Hindistan tüm Bitcoin işlemlerine vergi getirmeye hazırlanıyor

Milyar dolarlık hedge fonu SEC’e başvuru yaptı! Dev Bitcoin yatırımı mı geliyor?

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası