CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

İşte Yatırım Devinin Kurucusuna Göre, Hızlı Yükselecek Altcoin’ler

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Ünlü uzman Chris Burniske, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve diğer ‘kaliteli’ altcoin’lerin geleneksel para birimlerinden daha hızlı toparlanmasını bekliyor.

Ünlü uzman: Bitcoin,
Ethereum ve diğer ‘kaliteli’ altcoin’ler hızlı toparlanacak

12 Mart’ta sadece 24 saatte Bitcoin yüzde 38 oranında çöktüğü için, ölen altcoin’lerin sayısı bariz nedenlerle arttı. Ethereum için işler daha da kötüydü, en büyük altcoin bugüne kadarki en kötü çöküşle karşı karşıya kaldı. Bununla birlikte ünlü kripto etkileyicisi Chris Burniske, hem BTC hem de ETH’nin en hızlı geri dönüş yapan varlıklardan biri olabileceğine inanıyor. Bitcoin, 12 Mart’ta olası tüm destekleri yok eden muazzam bir kırmızı mumla 3.700 dolar seviyesine kadar geriledi. 

Bunu 5.000 doların üzerine çıkan hızlı bir toparlanma izledi, ancak kripto para birimi 200 haftalık hareketli ortalamanın üzerinde kapanmakta yetersiz kaldı. Aslında 5.500 dolarlık destek direnişe geçti. Olumlu bir veriye göre, BTC Ağustos 2015’te 200 haftalık MA’sının altında kapandı ve bunu büyük bir boğa piyasası izledi. Bu durum nihai tabanın göstergesi olmasa da uzmana göre, BTC’nin iyileştiği ve altı uzun hafta boyunca bu ortalamanın üzerine çıkmaya çalıştıktan sonra yeni bir boğa koşusu başlattığı tarih olabilir.

Chris Burniske: Bitcoin 3.100 dolar seviyesine
düşebilir!

Yine de kripto paralara yatırım yapan önemli bir girişim sermayesi şirketi olan Placeholder’ın kurucusu olan Chris Burniske, coronavirüs pandemisi yavaşlamazsa ve küresel pazarları sarsmaya devam ederse BTC’nin düşebileceği fikrini dışlamıyor. Bir sonraki hedefi, Aralık 2018’de en düşük seviyeye olan 3.100 dolar seviyesidir. BTC, o zamanlar 200 haftalık MA’nın üzerine çıkmadı. Yukarıda belirtildiği gibi Chris Burniske, bu süreçte Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve diğer ‘kaliteli’ altcoin’lerin en hızlı geri dönüş yapan varlıklardan biri olmasını bekliyor. 

Bu varlıkların piyasa değeri altın veya S&P 500 ile karşılaştırıldığında daha küçük olduğu için uzmanın öngörüsü çok mantıklı görünüyor. Placeholder  yönetimi altında 150 milyon dolar sermaye bulunan bir yatırım şirketidir. Placeholder, 2017 yılında Chris Burniske ve Joel Monegro tarafından kurulan bir girişim sermayesi şirketi. Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “Bu Yatırımcılar Zararla Bitcoin’lerini Sattı! “En Kötüsü İse Henüz Görülmedi” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Tahminleri Tutan Analist: Bitcoin, Ripple ve Ethereum’un Kaderi Bu Seviyeye Bağlı!

Coin Ajans

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) kesin düzeltmeler yaptı, piyasa nereye gidiyor?

Bu coine dikkat! Bitcoin ve Ethereum’dan sonra en aktif geliştirici ekibine sahip coin hangisi?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası