CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

İsviçreli Firma Dünyanın İlk “Ücretsiz” Bitcoin ETP’sini Piyasaya Sürdü

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – İsviçre merkezli yatırım ürünleri yaratıcısı Valor, dünyada bir ilk olarak sıfır yönetim ücreti ile gelen bir Bitcoin (BTC) ETP’si (borsada işlem gören ürün) olan Bitcoin Zero’nun piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Bugünden itibaren Bitcoin Zero, Stockholm merkezli Nordic Growth Market borsasında işlem görmeye başlayacak. Dünyanın en iyi bilinen dijital varlığı olan Bitcoin’e yatırımı diğer tüm seçeneklerden daha kolay, daha güvenli ve daha uygun maliyetli hale getirecek.

Valor Kurucusu ve Direktörü Johan Wattenström şunları söyledi:

“Misyonumuz, yıkıcı teknolojilere yatırım yapmaktır. Bitcoin Zero ETP’nin piyasaya sürülmesi bunun bir parçasıdır. Bu, yatırımcıların portföylerini çeşitlendirmesine ve kazanç sağlamasına olanak tanıyan dijital varlıkların ana akım olarak benimsenmesine ve değeri bu yıl neredeyse üç katına çıkan Bitcoin’e yatırım yapmalarına yönelik önemli bir adımdır.”

Business Insider’da yer alan habere göre Bitcoin Zero ticareti, hisse satın almak kadar basit ve güvenli. Nordic Growth Market Menkul Kıymetler Borsası’na erişimi olan herhangi bir komisyoncu veya finans kurumu aracılığıyla yapılabilir. Borsanın CEO yardımcısı Tommy Fransson şunları söyledi:

“Nordic Growth Market, 15 yılı aşkın süredir ETP pazarını geliştirmek ve desteklemek için özel bir ortak olmuştur. Valor’u ve yeni, yenilikçi ETP’lerini NGM’de görmekten mutluluk duyuyoruz. Dijital varlıklar finansal piyasaların geleceğinin önemli bir parçası ve ETP, bu ürünleri tüm yatırımcıların kullanımına sunmada önemli bir adım.”

Bitcoin Zero hakkında

Bitcoin Zero, temel varlığı Bitcoin (BTC) olan; yönetim ücreti talep etmeyen (ancak işlem ücreti talep ediyor), tamamen korunan, pasif yatırım ürünüdür. Bu konularda ilk olma özelliğini de taşıyan ürün, Euro ve İsveç kronu olarak mevcut. Diğer menkul kıymetlerle aynı şekilde alınıp satılabiliyor ve şimdiye kadar ana akım benimsemeyi engelleyen BTC yatırım ve saklamasının gizemini, karmaşıklığını ve maliyetlerini ortadan kaldırıyor.

Valor hakkında

Valor, perakende ve kurumsal yatırımcıların dijital varlıklar gibi yıkıcı yeniliklere basit ve güvenli bir şekilde yatırım yapmalarını sağlayan borsada işlem gören ürünler çıkarıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Bitcoin 5 yıllık tarihi hangi noktaya işaret ediyor?

Coin Ajans

Bitcoin düğümleri artarken Ethereum düğümlerinde ciddi azalma var

Coin Ajans

Büyük Bitcoin balinalar pusuya yattı, dikkat! TAKİP ET

Coinajans.com

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası