CoinAjans.com
Cardano Haberleri

Japonya’nın Huobi token açıklaması fiyat artışını tetikleyebilir TAKİP ET

cardano haberleri coinajans
huobi_koinmedya

Japonya’nın Huobi token açıklaması, borsa ve onun kripto parası için önemli bir gelişme. Birkaç yıldır süren çabalar sonucu Huobi token Japon düzenleyicilerden listelenme onayı aldı.


Japonya’nın Huobi token açıklaması ve düzenleyici onayı

Singapur merkezli borsa Huobi’nin kripto parası Huobi Token, Japonya’da listelenmeye başlayacak. Bu token, Japonya finansal kurumunun onayını alarak listelenmeye başlayacak ilk borsa tokeni olacak.

Huobi token, Huobi Japonya’da listelenmeye başlayacak ve bir dizi pariteye sahip olacak. Token, Japonya Yeni, BTC, ETH, BCH, XRP ve LTC pariteleri ile borsada listelenecek. Şirket ayrıca işlem gören token miktarını da azaltmayı düşünüyor. Bunun yerine kullanıcıların Huobi tokenleri stake yapmalarına imkan sağlayacak.

Huobi token onaylı bir varlık oluyor

Japonya, tahviller, banka ve borsalar konusunda sıkı düzenlemelere sahip. Buna rağmen Huobi token bu resmi engelleri aşarak Japonya Finansal Hizmetler Ajansı’ndan onay alabildi.

koinmedya_brave

Huobi token işlem görmeye başlamasından bu yana 26 düzenleyicinin onayından geçen bir kripto para. Huobi Japonya CEO’su Haiteng Chen, bir röportajında, düzenleyicilerin altı yıl önce yaşanan Mt. Gox olayından sonra çok dikkatli ve katı olduklarını belirtiyor. O zaman Mt.Gox BTC işlemlerinin yüzde 70’inden sorumluydu. Bu şirket hacklendiğinde yaklaşık 450 milyon dolar çalınmıştı.

Mt. God hack olayından çalınan fonların bir kısmı şimdiye kadar geri alınabildi. Ancak yine de düzenleyiciler bir onay vermeden önce ince eleyip sık dokuyor.

İlgili – Güncel Huobi HT token rehberi: Huobi token nedir? BNB coini geçer mi?

Onay süreci nasıl başladı?

Huobi Japonya, ülkedeki düzenleyiciler ile 2018’de çalışmaya başlamıştı. Birkaç sunum, belge ve röportajdan sonra yukarıda belirtiler kripto paraları listelemek için lisans alabilmişti.

koinmedya_brave

Buna rağmen Huobi Token şimdiye kadar Japonya’daki ilgili kurum ve kuruluşlardan listelenme için onay alamamıştı. Japonya hükümeti kripto paralara kucak açmaya başlıyor. Yine de Haziran’da mevcut iki yasayı revize etmişti.

Doğal olarak bu onay Huobi token için önemli bir gelişme. Fiyata da orta ve uzun vadede pozitif etkileri olabilir.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Bitcoin neden düştü, tekrar yükselir mi? TAKİP ET

Wall Street milyarderi Bitcoin 20 bin dolar olacak iddiasında ısrar ediyor TAKİP ET

Şok! Japonya Dijital Yen’e geçiyor – İşte ayrıntılar… TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası