CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Josh Rager’a göre Bitcoin’in her düşüşünden sonra bu altcoin yükselişe geçiyor

kripto para haber coinajans

Kripto para analisti Josh Rager, yatırımcıların Bitcoin her düşüş yaşadığında mutlaka piyasa değeri bakımından orta çapta bir altcoin’e dikkat etmeleri gerektiğini söyledi.

Rager, Chainlink’in BTC düzeltmesinin ardından tarihi olarak kendisini kanıtladığını ve “alınacak bir altcoin” durumuna geldiğini belirtti:

“Hiç tersi olmadı. Bitcoin’in her geri çekilişinden sonra LINK çılgın gibi artış yaşadı. BTC’nin düşüşünden sonra bir altcoin alacaksanız en akıllı seçim LINK olur”

Hatırlanacağı üzere, pazar günü Bitcoin’in dakikalar içindeki yüzde 10’luk düşüşünün ardından LINK adeta bir boğa koşusu yapmıştı. 7,47 dolarlık fiyatından yola çıkan LINK kısa sürede yaşattığı bütün kayıpları silmiş ve 24 saatte 8,68 dolara çıkmıştı.

Rager bu yükselişin bitmediğini ve hızlı bir düzeltmenin ardından yürüyüşün tüm zamanların en yüksek seviyesine gideceğini düşünüyor:

“Şu anda grafikte 4 saatlik zaman dilimini baktığımızda 8.70 doların üzerini görüyorum. Bunun üzerindeki yapılacak kapanışların ardından sadece 9 dolar değil (*haber yayına alındığında LINK 9 doların üzerinde), 10 dolar fiyatının da görüleceğini düşünüyorum”

Başarılı trader pazar günü yaşanan sert satışlara rağmen Bitcoin’in güçlü sinyaller verdiğini söyledi:

“İyi haber şu ki, Bitcoin 10 bin 500 doları kırdı. Bu fiyat 2019’un başlarından ya da Eylül ayından bu yana bizi hep aşağıda tutan bölge. BTC burasının da üzerine zıpladı ve güçlü bir desteğinin olduğunu hepimize gösterdi. “

400 dolardan 325’e düşen Ethereum (haberin yayınlandığı dakikalarda 390 dolar) hakkında da olumlu düşünen Rager şu yorumu yaptı:

“Ethereum’da alıcılar fitili tekrardan ateşledi ve fiyatı yukarıya çıkardı. Bu durum Bitcoin grafiğinde de iyi görünüyor. Ethereum’un bu şekilde satın alınmaya devam etmesi demek fitilin 400 dolar üzerinde de ateşlenmeye devam etmesi demek. Böyle olursa hiç şaşırmam”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Google Chrome Kullanıyorsanız Bu Kripto Para Cüzdanına Dikkat Edin

Coin Ajans

Bloomberg’e göre, piyasanın yeni geleni, Ethereum’u tehdit ediyor

MoneyGram, bugüne dek sattıkları toplam XRP miktarını açıkladı

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası