CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

Kabus gibi bir haftanın sonunda altcoinlerde son görünüm TAKİP ET

Ethereum Teknik Analiz coinajans

Kabus gibi bir haftanın sonunda altcoinlerde son görünüm. Bitcoin bu hafta 11,000 dolara doğru yükselirken, piyasa hakimiyetini de yüzde 2 artırdı. Ancak altcoinlerin büyük kısmı ağır bir şekilde kan kaybediyor. Neler yaşandığına bakalım.


Kabus gibi bir haftanın sonunda altcoinlerde son görünüm

Bu haftanın heyecanı eksik olmadı diyebiliriz. Bitcoin 10,300 dolardan işlem görmeye başlarken, neredeyse her zaman pozitif bir görünüm verdi. Sonuçta kademeli olarak yükseldi. Tabii sürpriz ve keskin yükseliş ve hareketler olmadı. Bununla da değerine yüzde 6.5 eklemiş oldu.

Lider kripto para 11,000 dolar önemli psikolojik seviyesi ve teknik direncine de dokundu. Ancak bu seviyenin üzerinde kararlı bir kapanış yapmada başarısız oldu. Buna rağmen Bitcoin toplam piyasa değerinin önemli bir kısmını geri almayı başardı. BTC piyasa hakimiyeti bu hafta yüzde 2 yükseldi. Bu aynı zamanda altcoinlerin kan kaybettiği anlamına da geliyor.

İlgili – Güncel Bitcoin (BTC) Teknik Analizi: BTC dolar paritesi ve canlı fiyat grafiği

koinmedya_brave

Çünkü son yedi günde altcoinlerin çoğu hareket etmede zor anlar yaşadı. Her ne kadar ilk beştekiler bir miktar yükseliş kaydetse de (yüzde 2 ile yüzde 5 arasında), diğer altcoinlerin çoğu ağır bir şekilde kan kaybediyor.

Chainlink yüzde 17 düştü. TRON’un TRX coini yüzde 15 geriledi. SNX ise yüzde 20 değer kaybetti ve sair.

Bu arada popüler yemek ismi taşıyan coinler de ağır bir şekilde düşüş yaşadı. SUSHI yüzde 30 düştü bu hafta. KIMCHI yüzde 75 ve CREAM de yüzde 75 çöktü. Tabii bu liste böylece uzayıp gidiyor. Altcoinlerde son görünüm size neler yaşandığı ile ilgili bir fikir verecek.

Uniswap rüzgarı

Diğer yandan ise sektörün başka bir tarafında Uniswap rüzgarı esiyor. En büyük merkezsiz borsa Uniswap, kendi yönetim tokeni UNI’yi çıkardı. Bu olay traderlerde heyecana yol açtı. Çünkü aynı zamanda 1 Eylül öncesi protokolü kullanan herkese 400 UNI hediye token airdrop yaptı. Coinbase ve Binance hemen bu kriptoyu listeledi.

İlgili – Uniswap UNI coin %135 artışla fırtına gibi başladı! Devamı gelir mi?

Bedava tokenin piyasaya akması ile UNI fiyatının düşeceği bekleniyordu ki tam tersi oldu. UNI token son 24 saatte yüzde 100’ün üzerinde yükseldi ve 7 dolardan işlem gördü.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Ripple yöneticisinden şaka gibi Bitcoin açıklaması TAKİP ET

Bitcoin paraşütsüz atlamaya hazırlanıyor TAKİP ET

Ethereum Bitcoin karşısında yüzde 100 artış sağlayabilir

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası