CoinAjans.com
Bitcoin Bitcoin Haberleri

Kara Perşembe’nin üzerinden bir yıl geçti: Kripto paraların bir yıllık serüveni! TAKİP ET

bitcoin haberleri coinajans.com
koinmedya_telegram

Büyük Corona çöküşünün üzerinden bir yıl geçti. Bitcoin ve diğer kripto paralar bu bir yıllık süreç içerisinde nasıl bir seyir izledi.

Tüm finans piyasalarının tarihindeki en kötü işlem günlerinden biri olan 12 Mart 2020’nin üzerinden bir yıl geçti. Kara Perşembe olarak anılan 12 Mart 2020’de COVID-19 salgınının finansal sonuçları finans piyasalarını kırmızıya boyadı. Borsalar, çöküşü hafifletmek için devre kesicileri harekete geçirdi. S&P 500, Nasdaq ve Dow’un %10 düştüğü bir günde, Bitcoin yaklaşık %50, ETH %60, BNB %65 değer kaybetti.

Bitcoin, yaklaşık %50 değer kaybederek 3.850 $ ‘a düştü. Piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum ise yaklaşık %60 düşüşle 200 $’dan 90 $’ın altına düştü. Binance Coin %65 değer kaybederek 17 $ ‘dan 6.5 $’a, Litecoin ise 50 $ ‘dan 22 $’a düştü.Tüm kripto paraların kümülatif piyasa değeri 220 milyar $’dan 108 milyar $’a geriledi.

Kara Perşembe’nin üzerinden geçen bir yılda kripto paralar için her şey çok farklı görünüyor. Geçen bir yılda COVID- 19 tüm dünyada finansal oyunu değiştirdi. Kripto paralar için ise olabilecek en iyi senaryo gerçekleşmiş görünüyor.

Bkz: Bitcoin, Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

“daisyturkiye”

Bitcoin ve çoğu altcoin de yaşanan bu değer kayıpları kısa bir süre içerisinde toparlandı. Önceki senelerin en yüksek seviyelerini hemen yakalayamadılar. Yavaş ve emin adımlarla değer kazanan kripto varlıklar için görünüm sonrasında tamamen değişti.

Kara Perşembe’nin üzerinden bir yıl geçtikten sonra bugün BTC’nin 60.000 $ ‘ın üzerine çıkıp çıkmayacağını tartışılıyor. BTC an itibari ile 57.436 $’dan işlem görüyor. Sektördeki diğer önemli oyunculardan ve gelişmelerden de bahsetmekte fayda var. 88 $ ‘a düştükten on bir ay sonra, ETH 2.050 $ ile tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü. Bugünün 1.800 $’lık fiyatına baksak bile, varlık hala yaklaşık %2.000 değer kazanmış durumda. Tüm bunların yalnızca COVID-19 salgını nedeniyle ortaya çıktığı sonucuna varmak zor olsa da, virüsün kripto para birimi endüstrisi için o kadar da kötü olmadığını değerlendirmek mümkün görünüyor.

Kaynak

Bloomberg’ten iddalı Bitcoin fiyat tahmini

Bloomberg’den Mike McGlone, Bitcoin’in 100.000 $ ‘a yükselebileceğini söyledi.

Ünlü analist, Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) primlerinde meydana gelen düşüşün 100.000 $ ‘a yükseliş rallisi başlatabileceğini ifade ediyor.

“daisyturkiye”

Bloomberg Intelligence kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone’un bir tweet’ine göre, Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) primi Bitcoin fiyatının 43.000 $ ‘a düşmesinin ardından negatif aralığa döndü. McGlone, negatif primin tarihsel olarak Bitcoin için bir yükseliş göstergesi olduğunu ve muhtemelen bu yükselişin 100.000 $’a doğru olduğunu ifade ediyor.

33.1 milyar dolarlık Bitcoin’e sahip olan GrayScale’nin  prim oranları uzun zamandan beri ilk defa negatif alana düştü. Bu durumun daha önce de yaşandığını ve düşüşün yeni bir sıçrayışa neden olabileceği değerlendirildi.

GBTC negatif primi, kurumsal yatırımcıların ürünü göreceli bir indirimle satın almalarına izin veriyor. Kurumsal yatırımcılar için yeni bir Bitcoin alma fırsatı doğabilir.

Bkz: Bitcoin haber, gündem ve son dakika gelişmeleri

Negatif prim, Grayscale’in amiral gemisi ürünündeki hisselerin net varlık fiyatının altında işlem gördüğünü ve kurumsal alıcıların göreli bir indirimle GBTC satın almasına olanak tanıdığını gösteriyor. McGlone, benzer piyasa koşullarının Bitcoin için bir fiyat yükselişine yol açtığını ve en son Mart 2020’de gerçekleştiğini kaydetti.

Öte yandan Galaxy Digital’in kurucu ortağı Mike Novogratz, platformdaki arbitraj potansiyelini de sorguladı ve yatırımcıların indirimli GBTC’yi satın almak için BTC satabileceklerini belirtti.

Kaynak

Bitcoin fiyatı yükselmeye devam edecek mi?

MicroStrategy CEO’su Saylor, Bitcoinin altını alt edeceğini ve tüm altın piyasası değerine ulaşacağını söyledi. Saylor CNBC’ye verdiği demeçte, halihazırda zaten  büyük olan varlıklarına 1 milyar dolar değerinde daha bitcoin eklediğini duyurdu.

Saylor, Bitcoin fiyatının piyasa değerinin 10 trilyon doları aştığında daha az dalgalı olmasını beklediğini söylüyor.

Geçen hafta, dolaşımdaki 18.6 milyon bitcoin tokeninin toplam değeri ilk kez 1 trilyon dolara ulaştı 2021 yılına başladığı 500 milyar dolar piyasa değerini iki katına çıkardı. Altın piyasasının değeri ise yaklaşık 12 trilyon dolar

Bununla birlikte, Saylor’un 100 trilyon dolarlık Bitcoin fiyat tahmini, Bitcoin’in en büyük destekçilerinden bazıları için bile fazla abartılı.

Dijital varlık hedge fonu Morgan Creek Digital’in ortağı Anthony Pompliano, e-posta, 2021 sonuna kadar bitcoin başına 100.000 dolarlık bir fiyat hedefi belirlediğini söylüyor

Pompliano’nun bitcoin fiyat tahmini, Donald Trump’ın iletişim direktörü olarak 2017’de sadece 11 gün süren kötü şöhretli görev süresi olan hedge fon yöneticisi Anthony Scaramucci tarafındanda paylaşılıyor. Bu ayın başlarında, Scaramucci, Bitcoin’in önümüzdeki 12 ay içinde 100.000 dolardan “kolayca işlem yapabileceğini” söyledi.

Scaramucci, MicroStrategy ve elektrikli otomobil üreticisi Tesla’nın bitcoin satın alımları gibi şirketlerin kurumsal benimsemeyi normalleştirmeye yardımcı olacağını belirtti.  

Pazar analiz şirketi Quantum Economics’in kurucusu Mati Greenspan, Telegram aracılığıyla yaptığı konuşmada, “Bitcoin zaten harika bir yıl geçirdi ve daha fazla kazanım gerçekten bir lütuf olur” diyor.

“Son zamanlarda ana itici güç, çokuluslu şirketlerin kriptoya yaptıkları yatırım oldu.”

Bazıları da Wall Street ve büyük şirketlerin bitcoin’e olan ilgisinin bitcoin için yeni perakende talebini tetikleyeceğini düşünüyor.

Bitcoin satın alma uygulaması Swan Bitcoin’in CEO’su Cory Klippsten ise  Geçmiş performansın gelecekteki sonuçların bir göstergesi olmadığını, Bitcoin fiyatının yükseldiği kadar düşebileceğine dair uyarılarda bulunmakla birlikte, göre bugün ile 2021 sonu arasındaki gerçekçi bir tepe fiyat 150.000 – 300.000 dolar aralığında olduğunu söylüyor.

Warren Buffett’in yatırım şirketi Berkshire Hathaway BRK.B’nin başkan yardımcısı Charlie Munger, bitcoin’in bir ödeme sistemi veya “dijital altın” olmadığı konusunda uyardı.

Daily Journal’ın yıllık hissedarlar toplantısında yaptığı röportajda Munger, “Bitcoin’in dünya için bir değişim aracı haline geleceğini sanmıyorum,” dedi.

“Bir değişim aracı olarak hizmet etmek için çok uçucu. Ve gerçekten altının yapay bir ikamesi. Ve asla altın almadığım için, asla bitcoin almam.”

Bitcoin 2023 hedefleri iyice çılgınlaşmaya başladı

Geçtiğimiz günlerde, kripto yatırım şirketi BlockTower Capital’in Yatırım Baş sorumlusu (CIO) Ari Paol, Bitcoin hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Connecticut, Stamford merkezli önde gelen kripto hedge fonu olan BlockTower, Ağustos 2017’de Goldman Sachs’ın eski başkan yardımcısı Matthew Goetz ve risk uzmanı Ari Paul tarafından kuruldu.

bitcoin fiyat tahmini Kara Perşembe’nin üzerinden bir yıl geçti: Kripto paraların bir yıllık serüveni!
BlockTower Capital CIO’su Ari Paul

Ari Paul, geçtiğimiz Aralık ayında, eski bir hedge fon yöneticisi Raoul Pal ile katıldığı bir mülakatta Bitcoin yatırımı ile ilgili şunları söyledi:

…bu boğa sezonun sonunda, satın al ve tut stratejisini yenmek zor olacaktır. Aktif traderlar için, zamanlama ve rotasyonla çok sayıda alfa eklemek kesinlikle mümkün, ancak hataların fırsat [kaçırma] maliyeti yüksek olacaktır.

Daha sonra 4 Şubat’ta tekrar konuşan, Ari Paul, boğa rallisinin 9-22 ay daha devam edebileceğini ve BTC’nin boğa sezonunu, 100 bin-400 bin dolar arasında bitirebileceğini söyledi.

Paul dün attığı başka bir Tweet’te, yatırımcıları, devam edecek boğa trendi süresince yüksek volatilite için hazırlıklı olmaları noktasında uyardı.

Ari Paul, son tweetinde, Bitcoin’de hali hazırda bir düzeltme aşamasında olabileceğimizi ancak hala bir boğa koşusunun tam ortasında olduğumuzu vurguluyor.

Boğa sezonunda sağlıklı kalmanın yolları

Ari Paul fiyat tahmininde bulunduğu tweetinden sonra, traderlar için sağlık ve pozitif psikoloji önerileri ile dolu bir de tweet serisi yayımladı. Kısa kısa, bakın Ari Paul ne tavsiyelerde bulunuyor.

  • Her şey zihinsel olmalı.
  • Bu bir maraton, sprint değil.
  • Sağlığınıza dikkat edin, iyi uyuyun, beslenme alışkanlıklarınızı ve akıl sağlığınızı koruyun.
  • Kripto-dışı arkadaşlarınız, aile üyelerinizle takılın.
  • Doğa yürüyüşlerine, kamplara katılın, kitap okuyun, ekrandan uzaklaşın.
  • Kortizon ve adrenalin seviyenizi düşük tutun.
  • Ne kadar çok insanın boğa sezonunu başlangıçta ellerinde olandan daha düşük bir parayla tamamladığını unutmayın. FOMO’ya kapılmayın.
  • Kar almak için arada bir satış yapmayı ihmal etmeyin.
  • Örneğin, her 2x kazançta %20 satış yaparak daha az stresle daha sağlıklı bir sonuç elde edebilirsiniz.

Canlı BTC fiyatı: $ 57,252.00

İlgili: Bitcoin nasıl alınır? Bitcoin almanın 8 kolay yolu

İlgili: En iyi, en güncel Bitcoin forumları BTC konuşulan topluluklar

İlgili: Bitcoin cüzdan nedir? 2021’nin en iyi Bitcoin cüzdanları

Kaynak

Bitcoin yeni zirveler planlıyor!

Piyasa analisti ve önde gelen podcast yayıncılarından Preston Pysh Bitcoinin parabolik yükseliş pozisyonu aldığını söyledi

Yayınlarının “Bitcoin ne yaptı?” başlıklı kısmında Bitcoinin gelecek aylarda kendisini eleştirenleri hayal kırıklığına uğratmaya devam edeceğini söyleyen analist  bitcoinin beklenenden çok daha büyük başarılar elde edeceğini iddia etti.

 “ Bence inanılmaz bir kahramanlık göreceğiz. BTC fiyatının şu anki seviyesi ile Nisan ortalarında ulaşacağı seviye arasındaki fark bomba gibi patlayacak, hiç kimsenin beklemediği bir seviyeye ulaşacak. Ardından bir volatilite ile doğal bir kırılma yaşanacak sonra ise sonbaharın ortalarında altı haneli rakamları bekleyin. Bu yolculuğu izlemek muhteşem olacak. Bitcoini hala anlayamayanların o zaman suratlarını görmek isterim.

Çok eğlenceli olacak çünkü herkes bunu konuşacak.” Ne bu, nasıl oluyor diyecekler.” Zaten benzerini yaşadık çok kısa süre önce. Tesla da Bitcoinin öleceğini söylüyordu, hatta pek çok muhafazakar gelenekçi kitle aynı şeyleri tekrar edip durdu. Şimdi görün BTC 10 katına hatta daha fazlasına bile gidebilir.

Bitcoin fiyatına gelince Pysh Bitcoinin dik bir yamacı tırmandığı ve iki ayda %106 kazancı gösteren bir karikatüre atıfta bulundu.

 Pysh’a göre, Bitcoin yükselişine devam etmeden ve Haziran sonunda 150.000 doları hedeflemeden önce Bitcoin’i muhtemelen 50.000 dolara geri gönderecek.

Kaynak

Forbes’ten akıllara durgunluk veren Bitcoin tahmini

Bitcoin tekrardan 40 bin doların üstünü gürdü. Yeni bir ATH (tüm zamanların rekoru) gelir mi diye düşünürken gelen satış baskısı, pariteyi 39 bin dolar bandına düşürdü.

Şimdilik kayıtlara geçen en yüksek değer 8 Ocak 2021’de 41,942 dolarla gerçekleşti.

Aşağıdaki grafikte BTC/USD paritesinde ömür boyu yaşanan haftalık değişimi görüyoruz.

bitcoin fiyat tahmini Kara Perşembe’nin üzerinden bir yıl geçti: Kripto paraların bir yıllık serüveni!

Ünlü ekonomi dergisi Forbes’te bugün (07.02.2021) Billy Bambrough imzası ile yayınlanan bir makalede Bitcoin hakkında akıllara durgunluk verecek bir tahmin yayınlandı.

Guggenheim Partners yatırım şirketinin yöneticilerinden Scott Minerd’a dayandırılan tahmine göre Bitcoin 600,000 dolara ulaşabilir. Bitcoin’in 600 bin doları görmesi bir anlamda toplam piyasa değerinin 12 trilyon dolara ulaşması ile aynı anlama geliyor.

Lütfen Bkz: Bitcoin haber, günden ve son dakika gelişmeleri

Ekim ayına kıyasla Bitcoin fiyatlarında %250’nin üzerinde bir değer artışı yaşanıyor. Birçok finansal varlık için hayal olan bu oranlar, kripto para piyasalarında oldukça olağan hale gelmeye başladı. Yukarı veya aşağı yönlü kripto para piyasalarında geleneksel piyasalardan farklı olarak ciddi dalgalanmalar yaşanıyor.

Son dönemde Visa, Paypal ve diğer kurumsal firmaların Bitcoin lehine gerçekleştirdikleri açılımlar BTC/USD paritesini uçuşa geçirdi. Geçtiğimiz yıl Korona Salgınının etkisi ile Bitcoin piyasa değeri 200 milyar doların altına gerilemişti. Yazının kaleme alındığı saatte ise Bitcoin toplam piyasa değeri 820 milyar dolar düzeyinde. Yani Bitcoin’in toplam piyasa değeri yaklaşık 5 kat artış gösterdi.

Scott Minerd, Bitcoin için 600 bin dolarlık tahminini altın piyasasına dayandırarak gerçekleştiriyor. Yeni nesil altın olarak adlandırılan Bitcoin, altının yerini almasıyla kolayca 600 bin doları görebilir.

Kaynak

Bitcoin 2022’de 100.000 dolar! (13 Ocak 2021)

Peter Brandt, kıdemli bir trader. Kripto alanında ise 2017 parabolik yükselişi sonrası zirveden Bitcoin’in düşüşünü doğru bildiğinde popüler olmuştu. Trader şimdi de BTC’nin yeni bir parabolik rallinin ortasında olduğunu söylüyor.

Erken dönem Bitcoin madencisi ve Wildcatter analisti David Zeiler, Bitcoin’in 2022 gibi altı sıfırlı bir değere ulaşabileceğini söyledi.

Money Morning programına katılan Zeiler, Bitcoin’in 2021 yılında yükseliş trendini sürdüreceği görüşünde. Zeiler’e göre BTC fiyatı 2022 gibi 100.000 dolara ulaşabilir.

Analist, Mayıs 2020’de yaşanan Bitcoin halvinginin sonrasında gelen yükseliş trendi için bir katalizör görevi gördüğü görüşünde.

Zeiler şunları söyledi:

Hallving olayı kod içine yerleştirilmiştir ve yaklaşık dört yılda bir gerçekleşiyor. Ben, 2011’de madencilik yaparken, Bitcoin ödülü 50 BTC idi. Yani şu anda arzın, 10 yıl öncesine oranla ne denli az olduğunu görebilirsiniz.

David Zeiler, Bitcoin talebinin artık çok daha farklı kanallardan geldiğine vurgu yapıyor. Zeiler, Bitcoin yatırımcı portföyünün Square, Robinhood ve PayPal gibi uygulamalar neticesinde çok daha genişlediğine dikkat çekiyor.

Bitcoin Hits USD 16,400 as More PayPal Users Start Buying Crypto

Artık Square’in Cash Uygulaması, Robinhood ve hatta PayPal ile Bitcoin satın alabilirsiniz. Bitcoin’i satın almak için atlamak zorunda kaldığınız hendekler nedeniyle piyasadan kaçan yatırımcılar şimdi bu yeni, daha kullanışlı servislerden yararlanıyor. Yalnızca PayPal aracılığıyla yapılan satın alma işlemi, yeni çıkarılan Bitcoin arzının% 100’ünden fazlasını tüketiyor.

Zeiler sözlerine, Bitcoin’in artık geleneksel finans medyasında çok daha fazla görünür hale geldiğini eklyeerek, Bitcoin’e olan ilginin arttığını vurguladı.

Kaynak

Bitcoin parabol eğrisinde 325,000 dolara işaret

Brandt tahmini bir adım daha ileriye taşıyor. Uzman trader, BTC’nin şimdi bir parabolün içinde olduğunu gösteriyor. Bu BTC tarihinin üçüncü parabolü. Traderin belirttiği parabolik eğriye göre kripto para hızla yükselişle 325,000 doları da görebilir. Ancak bu ilerleme, zirve görülmeden önce sekteye uğrayabilir.

“Şimdi üçüncü parabolik yükselişi yaşıyoruz. Bu yükselişin eğrisi Bitcoin’in parabolü kırılmadan önce çok çok daha yüksek seviyelere ulaşabileceğini gösteriyor. Bence hedef yaklaşık olarak 100,000 dolar bölgesi civarında. Benim 2021’deki tartışma konum da bu.”

Kaynak

İşte 2021 için en mantıklı 6 Bitcoin fiyat tahmini

Bitcoin sevdasıyla kendinden geçmiş bir çok yorumcunun 2021 yılı Bitcoin fiyat tahminleri inanılmaz rakamlara çıkıyor. Peki ama hangileri mantıklı ve gerçekçi?


Bitcoin fiyat tahmini

2020 yılı hangi olayla anılacak derseniz hiç şüphesiz Covid-19 ve Bitcoin rallisi gelecek akla. Bu iki olay 2020 yılına damgasını vururken Covid-19’un Bitcoin fiyatını etkilediği de muhakkak.

2017 yılında yaşanan ralli bireysel yatırımcılardan ve FOMO gibi tutumlardan kaynaklanıyordu ve çok sağlam değildi. Soncunu da zaten gördük. 2020 yılı Bitcoin rallisi ise kurumsalların işin içine girmesiyle çok daha sağlam bir zeminde ilerliyor. Bu durumun 2021 yılına kadar da sürmesi bekleniyor.

Mevcut BTC fiyatları 27.000 doların üzerinde seyrederken, on yıl için en karlı yatırım ne olabilir?

bitcoin fiyat tahmini

Bloomberg Analistinin 2021 yılı beklentisi 55,000 dolar.

Blooomberg bir süredir Bitcoini takibe almış durumda. Dev medya kuruluşunun analistleri periyodik olarak Bitcoin raporu hazırlıyorlar.

En son BTC raporlarında, 2021’de Bitcoin için çok daha güçlü ve yukarı doğru giden bir piyasa öngördüler. Peki bu öngörü ne kadar sağlam?

Rapora göre Bitcoin, 50.000 dolarlık hedef direncini destekleyen ve yaklaşık 1 trilyon dolarlık bir piyasa değeri anlamına gelen makroekonomik, teknik ve arz-talep göstergeleri ile 2021 yılına kadar fiyatta ilerleme eğilimini sürdürecek.

Analistler, BTC’nin temel göstergelerinin bu yıl 2017’ye kıyasla çok daha güçlü olduğu konusunda hemfikirler. Bunun en temel nedeni esas olarak Bitcoin piyasasında katlanarak yükselen kurumsal zenginlik akışı, üç yıl önceyi düşünürsek bu çok zor bir olasılıktı.

Bloomberg’in Aralık ayı bitcoin raporuna göre, BTC’nin “temelleri 2017’den daha sağlam.”  Mike McGlone’un kendisinin yaptığı son yoruma göre ise 2021’e girerken Bitcoin için 20.000 dolar artık destek fiyatı olacak.

bitcoin fiyat tahmini Kara Perşembe’nin üzerinden bir yıl geçti: Kripto paraların bir yıllık serüveni!

Messari Araştırma Projelerine göre Bitcoin fiyatı Ekim 2021’de 276,000 dolar.

Birkaç ay önce, dijital varlık piyasası istihbarat firması Messari’de bir kripto araştırmacısı olan Jack Purdy, bir tweet’te, bitcoin fiyatının yarılanma yıllarındaki kar geri dönüş eğilimini mükemmel bir şekilde takip ettiğini söyledi

BTC’nin Ekim 2016’daki fiyatı 895 dolarken, bir yıl sonra 20 kat kazanç getirmeye devam etmişti. Bu yıl Ekim Bitcoin fiyatlarından yapılan benzer hesaplamalar da  2021’de 276.000 dolarlık bir fiyat öngörülüyor.

Ve İşte PlanB’nin söyledikleri

Hollandalı nicelik analisti PlanB, kripto para birimi topluluğunda ve hisse senedi akış (S2F) modeli için geleneksel finansal yatırım çevreleri arasında büyük üne sahip bir analist. BTC’nin son fiyat hareketi, PlanB’nin  modelini iyi takip ediyor gibi.

İşte ünlü firmanın çılgın Bitcoin tahmini

Dünyanın halka açık en büyük pazarlama ve yönetim firmasının CEO’su Michael Saylor, Bitcoin’in 100 kata kadar metorik bir yükseliş kaydedeceğini iddia ediyor. 

Program’da, Bitcoin’in artık, spekülatif bir varlık yerine güvenli bir liman ve bir değer deposu olarak görülmesi gerektiğini söyledi. Ayrıca eskiden toplam sermayenin %1 veya %2’si Bitcoin’e ayrılırken; şimdi çok daha büyük fonların Bitcoin’e aktarıldığını ifade etti.”

bitcoin (btc) fiyat tahmini

Ünlü Bitcoin boğası, eğer bu gerçekleşirse paralarını Bitcoin’e aktarmaya başlayabilecek ve Bitcoin’in fiyatını ve piyasa değerini büyük ölçüde artırabilecek birkaç büyük piyasaya dikkat çekiyor ve son olarak; büyük teknoloji yatırımcılarından oluşan bir havuzunuz var. Pek çok insanın Tesla, Apple, Amazon gibi büyük teknolojileri bir değer deposu olarak kullandığını iddia edebilirsiniz. Çünkü fiat para birimine olan güvenlerini kaybettiler. Negatif getirili tahvillere yatırım yapamayacaklarını da biliyorlar. Altın konusunda da pek emin değiller. “

Saylor, altının modasının geçtiğine ve Bitcoin için büyük bir rakip olmadığını iddia ediyor.

2021-2025 Bitcoin (BTC) fiyat tahmini

2022 yılı Bitcoin (BTC) fiyat tahmini nedir?

PlanB ve Anthony Pompliano’ya göre 2021 yılında Bitcoin BTC 100K seviyesine çıkacak.
Citibank’a göre 318K gibi bir fiyata çıkacak.

2022 yılı Bitcoin (BTC) fiyat tahmini nedir?

Walletinvestor’a göre 23,107.30 dolar,
LongForecast’a göre 26,520 dolar
Digitalcoin’e göre 60,947.24 dolar
Tim Draper 2022 gelmeden fiyatın 250K olacağını tahmin ediyor.
Pantera Capital CEO’su 2022 yılı için Bitcoin fiyatını 356K olarak öngörüyor.
Adam Back’e göre Bitcoin iki yıl içinde 1 trilyon dolar olacak

2023 yılı Bitcoin (BTC) fiyat tahmini nedir?

Walletinvestor’a 25,088.80 dolar
LongForecast’a göre 24,535    dolar
Digitalcoin’e göre 59,671.40 dolar

2024 yılı Bitcoin (BTC) fiyat tahmini nedir?

Walletinvestor’a göre  27,064.20 dolar
LongForecast’a göre 67,193 dolar
Digitalcoin’e göre 33,935.94

2025 yılı Bitcoin (BTC) fiyat tahmini nedir?

Walletinvestor’a göre  28,351.10 dolar
Digitalcoin’e göre 41,704.25 

Sonuç

Bitcoinin sürekli bir ilerleme gösterdiği bir gerçek ancak Bitcoin fiyat tahminleri uzun vadede ciddi kazançlar vaat etse de, her yatırımcı mutlaka kendi öz araştırmasını yapmakla sorumludur.

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Google’da “Bitcoin Halving” Aramaları Tavan Yaptı! Ünlü Analist: Kalkışa Hazırlanın!

“Kriz Sonrası 3 Olası Senaryo Var”: Forbes Yatırım Grubundan Altın, Bitcoin ve Hiperenflasyon Öngörüsü

Bitcoin ve Altcoin Traderları Yüksek Arbitraj Fırsatları Yakaladılar

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası