CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Karantina altında kripto piyasalarında online çalışabilecek siteler

kripto para haber coinajans
koinmedya_googlenews

Karantina altında işyerinden uzakta evinden çalışabilirsin. Kripto piyasalarında online çalışabilecek siteler.


Kripto piyasalarında online çalışabilecek siteler

Korona Salgınından sonra dünya ekonomileri, sosyolojik ve politik anlamda ciddi değişimlere gebe. Salgın derinleştikçe ülkelerin gümrük duvarları yükseltmeye ve ülkeler birer kapalı ekonomi haline dönmeye başladı. Salgın, bazı sektörlerde üretimi gerçekleşen ürünlerin ithal edilmesinden ziyade ülke içinde üretiminin gerçekleştirilmesi gerektiğini gösterdi. Belki de salgının ardından ekonominin otoriteleri, tekrardan “ithal ikameci büyüme modelleri” üzerinde düşünmeye başlayacak. Keynesyen ekonomi politikaları tekrardan popüler hale gelecek.

Lütfen Bkz: Yarın Bitcoin ve küresel finansal piyasalar için önemli bir gün

koinmedya_brave

Makro ekonomik anlamda yukarıdaki değişimler yaşanırken iş piyasaları da ciddi değişimlere gebe. Bilindiği üzere bugünden itibaren TRT’de ilkokul, ortaokul ve liselerde uzaktan eğitim başladı. Üniversiteler de “Uzaktan Eğitim Programlarını” uygulamaya geçirdi. Uzaktan eğitim ve online çalışma koşullarından verim alınırsa birçok işletme, resmi ve özel kurum, iş şartlarını bu çerçevede güncelleyebilir.

Home ofis ya da online işler internet ve telekomünikasyon devriminden sonra zaten artış göstermeye başlamıştı. Korona Salgınından sonra yükselen trendin ivmesinin daha da arması bekleniyor.

FlexJobs’un Korona Salgınından önce gerçekleştirdiği analize göre küresel anlamda uzaktan yapılan işlerdeki istihdam, gelecek 5 yıl içerisinde %44 artış gösterecek. Gelecek 10 yıl içerisinde %91 ve 12 yıl içerisinde %159’luk artış yaşanacak.

Lütfen Bkz: SPX ile Bitcoin arasındaki korelasyonu nasıl yorumlamalıyız?

Kripto para piyasaları zaten özünde online bir sektör. Bir zati kripto paranın da kendisi online bir para birimi. Örneğin kripto para madenciliğini online olarak sanal havuzlarda gerçekleştirilebiliyor. Online olarak kripto para piyasaların sizler de iş bulabilirsiniz. Bu sitlerden bazılarını aşağıda görüyoruz.

indeed.com

Son günlerin popüler kariyer sitelerinden birisi. Yabancı dil biliyorsanız ülke dışında da iş bulabilirsiniz.

Cryptocurrencyjobs.co/remote/

Crypto.jobs/remote

Cryptojobslist.com

Blockew.com

Remoteok.io

Kaynak

İlgili Haberler

Eski Goldman Sachs yöneticisi: Ethereum, yakında Bitcoin’i geçebilir

İşte Twitter’ın En Popüler Kripto Paraları

Coin Ajans

Bitcoin ve S&P 500 arasındaki korelasyon iki yılın zirvesinde

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası