CoinAjans.com
Litecoin Haberleri

KAVA ile BNB arasında kritik DeFi anlaşması TAKİP ET

litecoin haberleri coinajans
huobi_koinmedya

KAVA ile BNB, önemli bir DeFi anlaşmasına imza attı! Kava Labs, popüler kripto para borsasının BNB yatırımcı kulübü ile yeni bir işbirliği yaptığını duyurdu.


KAVA ile BNB kritik bir DeFi anlaşması yaptı!

Kava Labs, BNB DeFi fırsatları hakkında farkındalık yaratmak için yeni bir ortaklığa imza atıyor. Kava Labs, BNB yatırımcı kulübü BNB48 ile işbirliği yaptığını duyurdu.

Popüler kripto para platformu, anlaşma kapsamında BNB48’in, Kava topluluğu için teknik bir danışman olarak hareket edeceğini açıkladı. Ve Kava’nın Çin menşeli validatörler, staking ve borç verme platformundaki kullanıcıları için profesyonel ürün incelemeleri ve teknik danışmanlık gibi hizmetler sağlayacağını ekledi.

Kava Labs, BNB DeFi fırsatları hakkında farkındalık yaratmak için BNB48 Club ile birlikte çalışacak ve DeFi’ye katılan topluluk üyelerinin sayısını artırmak için kulübe yardımcı olacak. Bunun için Kava Labs, BNB48’den bir validatöre yetki verecek. 

koinmedya_brave

KAVA ile BNB arasında kritik DeFi anlaşması

Esasen bu, Kava ile BNB arasındaki ilk ortaklık değil. Şöyle ki; BNB48 Club, Kava borç verme platformunun ilk katılımcılarından biri olarak biliniyor. Ve BNB48 Club, yönetim kurulundan yetki aldıktan sonra, BNB48, Kava CDP platformuna ve USDX00’a katıldı.

Kava Labs, BNB yatırımcılarının en büyük kazançları elde etmesi için BNB’yi ek bir varlık olarak ekledi. BNB sahipleri, protokolde fazladan bonus coinler kazanmanın yanı sıra, Kava CDP platformunda BNB alabilir ve Kava’nın stabilcoini olan USDX’i çekebilir.

Bu arada, her iki taraf da BNB ekosistemlerinin değerini en üst seviyelere çıkarmak ve BNB ekosisteminde sunulan DeFi hizmetlerini artırmak için uzun vadeli bir ortaklık kurmak için çalışıyor.

koinmedya_brave

Ortaklık, KAVA ile BNB platformlarına ne gibi avantajlar sağlayacak?

BNB48, BNB Staking ve BNB DeFi topluluklarını oluşturmak ve geliştirmek için Kava Labs ile birlikte çalışacak. Ayrıca, BNB sahiplerine BNB değeri hakkında daha fazla rehberlik ve öneriler sağlanacak.

Daha fazla BNB yatırımcısının, staking ve DeFi alanındaki BNB ile ilgili riskleri derinlemesine anlamasına yardımcı olmak için bir eğitim sistemi oluşturulacak.

BNB ekosisteminin gelişimi hakkında topluluğa en güncel bilgileri sağlamak için düzenli online toplantılar yapılacak. Tüm topluluk üyelerinin yorumları ve önerileri alınacak. Ve BNB ekosisteminin gelişimi hakkında tartışmalar yapılacak.

Kava Labs’e gelince; BNB48 Club, Kava borç verme ürünlerinin Çin’de yaygınlaşmasına katkıda bulunmak için Kava DeFi’yi tanıtan temsilci olarak görev yapacak.

Ayrıca Kava Labs, BNB48’nin, staking teknolojisi ve danışmanlık hizmetleri için resmi olarak önerilen düğüm hizmet sağlayıcılarından biri olmasını istiyor.

 Kaynak

 

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Ripple yükseliş rampasına girmiş olabilir mi? TAKİP ET

Arzdaki daralma Bitcoin’i 20 bin dolara taşıyabilir mi? TAKİP ET

Direnci kıramazsa Bitcoin hedefi kaç dolar olur? TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası