CoinAjans.com
Bitcoin

Koineks Yeni Markasıyla Gümbür Gümbür Geliyor

bitcoin haberleri coinajans.com

ABD’deki FinCen’den ruhsat almayı başararak Türkiye’de bir ilke imza atan Koineks, dünyaya açılmayı planlıyor. Şirketin amacı yalnızca Türkiye’deki değil tüm dünyadaki kripto para yatırımcılarına hizmet sunabilmek. Thodex CEO’su Faruk Fatih Özer, şirketin dünyaya açılma sürecini şu şekilde anlatıyor:

2017 yılından beri sektörde oldukça başarılı işlere imza attık. Türkiye’de ilk kez 5 farklı kripto paranın alım satımına aracılık ettik ve şimdi bu sayıyı 20’lere kadar yükselttik. Yine benzer bir şekilde Türkiye’de bir ilke daha imza atarak Bitcoin ATM’sini kurduk. Ortaya çıkardığımız her bir yenilikle hem şirketimize hem de kripto para ekosistemine katkıda bulunduk. Durum böyle olunca beraberinde globalleşme sürecine geçmemiz de bizim için kaçınılmazdı. Biz de hedefimizi belirledikten sonra Amerika’dan Fincen MSB lisansımızı alarak şirketimizin globalleşme sürecini başlattık.

Koineks artık çok daha farklı pazarlara girip çok daha farklı rakiplerle mücadele etmeyi planlıyor. ABD, Kanada, Singapur, Japonya, Güney Kore ve birçok Avrupa ülkesinde faaliyet göstermek isteyen şirket bu hedef doğrultusunda kullanıcılarına yeni bir markayla, Thodex adı altında hizmet sunacak. Koineks kullanıcıları 6 Mart’tan itibaren  bu yeni platformda yepyeni hizmetlerden yararlanabilecekler.

Yatırımcıları Neler Bekliyor?

Thodex kullanıcıları bundan yalnızca birkaç gün sonra aktif olarak işlem yapmaya başlayabilecekler. Bundan böyle dünya standartlarında hizmet sunacak olan Thodex’in kullanıcılarını birçok yenilik bekliyor.

Yatırımcılar bu borsada işlem yapabilmek için fazla zahmete girmek zorunda kalmayacaklar. Dünyanın birçok büyük borsası gibi bu borsada da kredi kartı ve banka kartıyla işlem yapılabilecek. Dolayısıyla Thodex’te kripto para kullanmak son derece basit olacak.

Şirket dünyaya açılmayı planladığı için borsadaki paritelerin sayısı da zaman içerisinde artış gösterecek. Yatırımcılar böylece daha farklı itibari ve kripto paraları kullanabilecek, daha farklı yöntemlerle alım-satım yapabilecekler. Thodex kullanıcıları ayrıca bu işlemleri yaparken herhangi bir sorunla karşılaşırlarsa müşteri hizmetlerinden 7 gün 24 saat aralıksız olarak yardım alabilecekler.

Cazip Ortaklık Programı

Thodex kullanıcıları şirketin affiliate (satış ortaklığı) programından da faydalanabilecekler.

Affiliate programları günümüzde birçok kripto para yatırımcısı tarafından aktif olarak kullanılıyor. Bu programlar sayesinde bir borsaya kazandırdığınız yeni üyelerden komisyon alıyor, bu sayede o borsayla birlikte kazanmış oluyorsunuz. Thodex kullanıcıları da bu programdan aktif olarak yararlanacak ve bu sayede fazladan gelir elde edebilecekler.

Şirket tüm bunların yanı sıra olabildiğince geniş bir kitleye hitap edebilmek için komisyon oranlarını mümkün olduğunca düşük tutmayı planlıyor. Bu da birçok kripto para yatırımcısının Thodex’i tercih etmesini sağlayabilir.

Sorumluluk reddi:
Bu metin sponsorlu bir makaledir.
Koin Bülteni, yukarıda bahsi geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir.
Sponsorlu makale yayınlamak için iletişime geçin! /Contact us!

İlgili Haberler

Pek Bilinmeyen Bir Borsa Milyonlarca Bitcoin’lik Hacme Ulaştı!

Coin Ajans

BitGo Hesabında Bitcoin SV Tutan Kullanıcıları Uyardı

Coin Ajans

Güvensiz Liman: Hem Bitcoin Hem Altın Fiyatlarında Düşüş

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası