CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Koronavirüs desteğiyle Bitcoin alanlar şimdiden yüzde 12 kâr etti!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kripto Para Haber – ABD’liler ikinci koronavirüs teşviklerini 29 Aralık’ta almaya başladı. Bu teşvikle Bitcoin satın alanların kârlılığı şimdiden %12’ye ulaştı.

600 dolarlık teşvikle Bitcoin alanlar kârda

Amerika Birleşik Devletleri hükümeti uygun vatandaşlara bir tur daha “bedava” para dağıtırken, kaç kişinin 600 dolarlarını kripto para birimlerine yatırmayı seçeceğine dikkat çekildi.

Dağıtım geçen hafta başladı ve 15 Ocak’ta tamamlanması bekleniyor. Özel bir izleme kaynağına göre, parayı ilk gün alan ve ABD dolarını hemen Bitcoin ile değiştirenler şimdiden 75 dolar civarında kâr sağladı.

Koronavirüs desteğiyle Bitcoin alanlar şimdiden yüzde 12 kâr etti! 4

Bitcoin ve Ethereum (ETH), yatırım getirisi söz konusu olduğunda 2021’in ilk haftasında neredeyse tüm rekabeti geride bıraktı.

Ana akım medya, teşvik alıcılarının kavramsal olarak “ekonomiyi canlandırma” amacıyla hisse senetlerine ve tüketim mallarına nasıl yatırım yapmayı planladığına dair hikayelerle dolup taşarken, Nisan 2020’de bir önceki teşvik ile Bitcoin satın alanlar şu anda 5.600 dolarlık bir servete sahip.

İlk yardım 1.200 dolardı

O zamanlar, teşvik 1.200 dolar değerindeydi, yani ikinci turun iki katı.

Rakamlar, ortalama bir vergi mükellefinin 2020 ve 2021’i karakterize eden tuhaf finansal ortamdan yararlanabileceği ilginç bir yolun altını çiziyor. Bitcoin’i satın alıp elinde tutarak, herkes en tecrübeli hisse senedi trader’ını bile geride bırakabildi.

Bir hafta içinde %233’lük kazanç henüz gerçekleşmemiş olsa da, çoğu Bitcoin’in 2021’deki performansına ulaşma ve hatta geçen yılın performansını geçme ihtimaline şimdiden güveniyor.

cointelegraph


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

Google üzerinden yapılan “Bitcoin halving” aramaları rekor kırdı!

Coin Ajans

Binance.US CEO’sundan Bitcoin Yorumu: “2017 Rallisi Gibi Değil”

Ucuz Bitcoin şimdi kurumsal yatırımcılara cazip geliyor

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası