CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Koronavirüse yakalanmıştı: Ripple kurucusundan iyi haber geldi

kripto para haber coinajans

Ripple kurucu ortağı ve icra başkanı Chris Larsen, COVID-19‘dan tamamen kurtulduğunu açıkladı. 2 Nisan’da Twitter hesabı üzerinden gerçekleştirdiği paylaşımda virüse karşı ön cephede çalışanlara teşekkür eden Larsen, iyileşmiş hastaları antikor nakillerinde kullanım için kan bağışına çağırdı.

Larsen, COVID-19 tanısı konulduğu gerçeğini herkese açık olarak paylaşmamıştı. Kripto topluluğunun çoğu, gerçeği bu tweet’in ardından anladı.

Hastalıktan yeni iyileşmesine rağmen Larsen, kan bağışlayarak hastalıkla mücadele etmeyi sürdürenlere yardım etmek için iyileşmiş olanları teşvik etmeye çalıştı.

Hastalıkla başarılı bir şekilde savaşanların kanında antikorlar bulunuyor. Bir kan nakli yoluyla hastalara aktarılan bu antikorlar, hastaların kendi antikorlarını üretmeye başlamadan önce virüsle savaşmasına yardımcı olabiliyor. Türkiye’de de bu konuda Prof. Dr. Ercüment Ovalı önderliğinde birtakım çalışmalar yürütüldüğü biliniyor (Ayrıntılı bilgi için güvenilir bilimsel kaynaklara başvurmanızı tavsiye ediyoruz).

Ripple’ı kuran isimler arasında yer alan Larsen, Kasım 2016’da istifa edene kadar şirketin CEO’su idi. Kendisi halen Ripple’ın yönetim kurulunda, yönetim kurulu başkanı olarak görev yapıyor.

Kripto para birimlerinin büyük bir patlama gerçekleştirdiği 2017’nin sonlarında, sahip olduğu Ripple hisseleri sebebiyle Larsen’in dünyanın en zengin insanı olabileceği düşünülüyordu. Larsen ve eşi Lyna Lam, hayırsever çabalara önemli miktarda zaman ve para ayırıyor.

cointelegraph


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

Milyarder yatırımcı, Bitcoin’e ne kadar yatırdığını açıkladı

Ünlü fon yöneticisi Bill Miller: Her büyük banka Bitcoin trenine binecek

SEC Bitcoin ETF kararı 2 gün sonra – Piyasayı nasıl etkiler?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası