CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Kraken CEO’sundan Destansı Bitcoin, Ripple, Ethereum ve Altcoin Tahmini!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Coronavirüs pandemisinin neden olduğu ekonomik gerilemeye rağmen, Kraken CEO’su Jesse Powell, Bitcoin (BTC) ve diğer kripto paraların önümüzdeki aylarda iyi performans göstereceğini öngörüyor.

kripto para borsasının CEO’su, Çin’de coronavirüsün ortaya çıkmasından bu yana büyük ölçüde kripto para piyasasına olan ilginin artması nedeniyle böyle bir hamle yaptığını da ekliyor. Kraken CEO’su konuya yönelik açıklamalarına şu sözlerle devam ediyor:

Öncelikle salgın haberleri gerçekten yayılmaya başladığında, birçok yeni kayıt aldığımızı gördük. Son birkaç haftadır bu sayı biraz yükseldi. Her gün daha fazla kayıt, daha fazla doğrulama talebi alıyoruz. Bu süreçte hesaplarını daha fazla kişi finanse ediyor ve bizim için her şeyin yoğunlaşacağını gördüğümüz için daha fazla personeli ekibimize almanın mantıklı bir karar olacağına karar verdik.

Ripple, Ethereum ve diğer kripto paraların bu ekonomik krizde hevesle ticaret yapan bireysel yatırımcılara sahip olduğunu belirtti. Ayrıca ünlü CEO, Bitcoin’in nispeten istikrarlı kaldığını ve kral kripto paranın sadece geçtiğimiz hafta %30 arttığını vurguladı. Kraken CEO’su konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin’de herhangi bir süre yaşıyorsanız, bu dalgalanma seviyesine alışkınsınız. Hayatınızı lunapark treni üzerinde yaşarsınız ve Bitcoin’de olanlar Bitcoin için o kadar da aşırı değil. Dünyanın geri kalanına neler oluyor, bu karşılaştırma ile çok aşırı görünüyor.

Kraken CEO’sundan Destansı Bitcoin, Ripple, Ethereum ve Altcoin Tahmini! 3

Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “2020 Bitcoin Tahminleri Nokta Atışı Tutan Analist: Sırada Bu Felaket Seviyeler Var!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Ünlü Analist, Bitcoin’de 152.000 Dolar İçin Tarih Verdi!

Coin Ajans

Satoshi Döneminde Çıkarılan 500.000 Dolarlık Bitcoin 10 Yıl Sonra Harekete Geçti

İşte Bitcoin Fiyatı İçin Bugün Odaklanmanız Gereken Kilit Seviyeler

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası