CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Kraken Trader’ları, Bitcoin’in 2020 ve 2021’de Göreceği Seviyeler ile 9 Favori Altcoin’lerini Açıkladı!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Popüler kripto borsası Kraken, lider kripto para birimi yeni yıla doğru boğa işaretleri gösterdiği için, en iyi müşterilerinin Bitcoin (BTC) tahminlerini ortaya koyuyor. Ayrıca dev borsa, kullanıcılarının en çok yatırım yaptığı 9 altcoin’i açıklıyor.

Kraken yatırımcı ve trader’ları: Bitcoin bu yılı 15.000 dolarla bitirecek

Önde gelen kripto borsası Kraken, en iyi müşterilerinin lider kripto para birimi Bitcoin (BTC)’e yönelik tahminlerini ortaya koyuyor.  Borsa, 350’den fazla müşterisinden veriler topladı ve bunların sonuçlarını paylaştı. Kraken, borsada büyük miktarlarla işlem yapan müşterilere kripto para piyasası hakkındaki düşüncelerini, fiyat hedeflerini ve favori kripto paraları sordu.

Ortalama fiyat hedefi de 19.424 dolardan 14.000 dolara %28 geri çekildi ve en çok belirtilen fiyat hedefi 20.000 dolardan %25 düşüşle 15.000 dolar oldu.

Kraken: 2021’de Bitcoin için ortalama fiyat hedefi 36.602 dolar

Katılımcılar ayrıca önümüzdeki yıl için de BTC fiyat hedeflerini açıkladılar. Kraken yatırımcı ve trader’larının yanıtları, 2021’de BTC için ortalama fiyat hedefi 36.602 dolar olduğu için kripto piyasasının yükselmeye devam edeceğini gösteriyor. Önde gelen kripto borsası Kraken, raporda konuya yönelik şu açıklamalara yer verdi:

Ortalama fiyat hedefi 36.602 ABD doları ve en sık gönderilen hedef 20.000 ABD dolarıdır. Ankete katılanların yaklaşık %8’i 100.000 dolardan büyük veya buna eşit bir fiyat hedefi belirledi. Ankete katılanların kabaca %20’si 50.000 dolardan büyük veya ona eşit bir fiyat hedefi bildirdi.

Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Şok iddia: Elon Musk, büyük bir Bitcoin balinası olabilir mi?

Mike Novogratz Şimdiye Kadar Aldığı Bitcoin ve Ethereum Miktarını Açıkladı

Altı Haneli Yükseliş Tahmini Bitcoin Yatırımcılarını Heyecanlandırıyor

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası