CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Kripto dünyasını saran 4chan efsanesini biliyor musunuz? TAKİP ET

kripto para haber coinajans
huobi_koinmedya

Kripto dünyasını saran 4chan efsanesini biliyor musunuz? Öyle görünüyor ki bazı analistler, bu platformun kripto para fiyatı yükselişinde etkili olduğunu düşünüyor.


Kripto dünyasını saran 4chan efsanesini biliyor musunuz?

Birçok kişi anonim mesajlaşma platformu 4chan hakkında iyi şeyler söylemeyebilir. Site hakkındaki haberler de iç açıcı bir görüntü ortaya koymuyor. Ancak son yıllarda 4chan Bitcoin ve kripto sektöründe nüfuz kazandı. Buradaki iş dünyası ve finans masaları, önemli role sahip.

Hatta öyle ki bir girişimci daha da ileri giderek, “4chan’ın kripto piyasasına yön veren en büyük” alanlardan biri olduğunu söyledi. Tabii kulağa çılgın gelebilir. Ancak CryptoSlate’in verileri bunun doğru olabileceğini gösteriyor.

Kripto piyasasında direksiyonun arkasında 4chan mi var?

Mechanism Capital kurucusu ve önde gelen kripto analist Andrew Kang’a göre, 4chan’in kripto para sektöründe oynadığı rol hafife alınmamalı.

koinmedya_brave

Andrew Kang şöyle diyor: “Şu an en ilginç piyasa dinamiklerinden biri, 4chan’ın piyasaya yön veren en büyük faktörlerden biri haline gelmesi. Şu an Çin’den veya kurumsal kripto para sermayesinden bile daha güçlü. ”

Söylediklerine dayanak olarak ise Swipe (SXP) örneğini veriyor.

İlgili – 2020’de Bitcoin kazanmanın 5 kolay yolu

CryptoSlate verileri şunu gösteriyor. Binance ile yakından ilgili olan bu altcoin son bir haftada yüzde 200 ve Nisan ayının dip seviyesinden ise yüzde 400 yükseldi.

koinmedya_brave

Kripto dünyasını saran 4chan efsanesini biliyor musunuz? Öyle görünüyor ki bazı analistler, bu platformun kripto para fiyatlarında yükselişinde etkili olduğunu düşünüyor.

Kang’a göre, son zamanlarda kripto paranın gördüğü bu performansın büyük bir bölümü 4chan üzerindeki kripto yatırımcı ve traderleri ile yakında ilgili.

Andrew Kang, 4chan’da bir forumda anonim bir kullanıcının okurlarına cesur olur Swipe almalarını söylediğini belirtiyor. Gerekçe olarak ise Binance’yi, bu borsanın 20 milyon kullanıcı ile en likid kripto para platformu olmasını gösteriyor. Bununla birlikte “yapılan ortaklıklar, chainlink düğümü, +2,000 app store değerlendirmesi ve değerinin de 100 milyonun altında” olmasından da paylaşımında bahsediyor.

Öyle görünüyor ki bunun üzerine kripto para işlemleri hız kazandı.

İlgili – Binance CEO’su: 2020 altcoin sezonu resmen başlamıştır

Mechanism Capital kurucusu aynı zamanda 4chan’in bu gelişmekte olan piyasa üzerinde uzun süredir var olan etkisinden bahsediyor.

Kang’ın söylediklerinde gerçeklik payı var.

Chainlink (LINK), Cardano (ADA), Ampleforth (AMPL), Aave LEND, Synthetix Network Token (SNX), Band Protocol (BAND), and THORChain (RUNE). Hepsi de son haftalar ve aylarda en iyi performans gösteren kripto paralar. Hepsi de 4chan’da aktif bir şekilde takip ediliyor.

En çok da Chainlink’in yükselişinde etkili olduğu düşünülüyor.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Kripto para girişimcisine dava: “ICO’da topladığı parayla futbol kulübü aldı”

Coin Ajans

Bitcoin borsası Coinbase, muhbirliğe soyunuyor: Amerikan hükümetiyle tepki çeken adım

Ethereum Vakfı’ndan topluluğu sarsan tutuklamaya ilişkin açıklama

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası