CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Kripto Kâhini, 2 Altcoin’e Giriş Seviyeleri ile Bitcoin ve Ethereum Hedeflerini Açıkladı

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Dünyaca ünlü kripto para analisti Michaël van de Poppe, büyük giriş fırsatları sunan nispeten bilinmeyen iki altcoin’i açıkladı. Ayrıca başarılı analist Bitcoin ve Ethereum tahminlerini de paylaştı.

Michaël van de Poppe: Ocean Protocol (OCEAN)’ı yakından takip ediyorum

Yeni kripto para analizinde Michaël van de Poppe, şirketlerin verilerini güvenli bir pazarda satmalarına ve verilerini satın almalarına olanak tanıyan bir platform olan Ocean Protocol (OCEAN)’ı yakından takip ettiğini söyledi. Analiste göre, yatırımcılar bu kripto paraya girmeden önce OCEAN’ın Bitcoin’e (BTC) karşı %37’den fazla düşmesini bekleyebilir. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

3900 (Satoshi) seviyesinin aşılması gereken çok önemli bir seviye olduğu tartışıldı. Başarısız oldu. Daha düşük yüksekler, daha düşük dipler. Çok büyük girişler için 2500 ve 1900’de (Satoshi) destek aranıyor. Her şey tamamen restore edildi.

Kripto Kâhini, 2 Altcoin’e Giriş Seviyeleri ile Bitcoin ve Ethereum Hedeflerini Açıkladı 6
Kaynak: Michaël van de Poppe/Twitter

Michaël van de Poppe: Tomochain (TOMO) altcoin’inin de güçlü potansiyeli var

Michaël van de Poppe, birçok Blockchain’i etkileyen ölçeklenebilirlik sorunlarını iyileştirmeyi amaçlayan bir proje olan Tomochain‘e (TOMO) da bakıyor. Kripto stratejisti, TOMO’nun 0.000034’lük tarihsel desteğe yakın işlem yaptığı için BTC’ye karşı harika bir fırsat sunduğunu söylüyor.

Kripto Kâhini, 2 Altcoin’e Giriş Seviyeleri ile Bitcoin ve Ethereum Hedeflerini Açıkladı 7
Kaynak: Michaël van de Poppe/Twitter

TOMO/USDT (Tether) çiftine gelince Michaël van de Poppe, Haziran 2021’den önce tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru bir dip oluşturmasını ve yeni bir zirve inşa etmesini bekliyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Büyük olasılıkla direnci 0,80 dolar civarında bulacağız, bu yüzden yaklaşıyoruz. Büyük olasılıkla, şöyle bir şey alacağız: ya tekrar 0,48 dolara ya da 0,59 dolara gideceğiz. Sallantılı ticaret için birikim arayacağım yerler bu iki seviye… Hedef bölgeler, yeni bir yükseliş ve yeni bir dürtü dalgası alırsak, 1 dolar, yaklaşık 1,60 dolar civarında oldukça nettir ve 2,50 dolarda hedefleri tanımlayabileceğiniz 1618 Fibonacci uzatma aracını kullanabilirsiniz.

Usta analist: Bitcoin’de önce 16.000 dolara düşeceğiz ve sonra 14.000 dolara…

Usta analist, OCEAN ve TOMO’da düzeltmeler beklerken, genel altcoin piyasasında yükselişe geçiyor. Bitcoin’e gelince Michaël van de Poppe, en büyük kripto para birimi hala tarihi bir rallinin ortasında olduğu için derin bir düzeltme bekliyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bence önce 16.000 dolara düşeceğiz. Altcoin’lerin nispeten iyi performans göstereceği menzile bağlı bazı hareketlere sahip olabiliriz. Sonra 14.000 dolara doğru son bir düşüş ve oradan da işlemeye devam edeceğiz.

Kripto Kâhini, 2 Altcoin’e Giriş Seviyeleri ile Bitcoin ve Ethereum Hedeflerini Açıkladı 9
Kaynak: Michaël van de Poppe/Twitter

Michaël van de Poppe: ETH 1.000 dolara fırlamadan önce 400 dolara kadar düşecek

Ethereum’a (ETH) bakıldığında Michaël van de Poppe, önümüzdeki aylarda önde gelen akıllı sözleşme platformunun yükselişini haritalandırıyor. Michaël van de Poppe, ETH’nin Ekim 2021’de 1.000 dolara fırlamadan önce yaklaşık 400 dolara kadar düşeceğini tahmin ediyor.

Ünlü analist Michael van de Poppe,  2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunun dışında usta analistin başarılı başka BTC tahminleri de var.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Kripto topluluğu Elon Musk’ın Doge tweetlerinden kaygı duyuyor: “Ciddi zararlar veriyor”

Efsanevi Trader Bollinger’dan Bitcoin Yorumu

Bu Ülke Neden Bitcoin Kabulü İçin Hazırlanıyor?

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası