CoinAjans.com
Litecoin Haberleri

Kripto para piyasası daha fazla düşebilir – Tron düşen kanalı kırdı

tron haberleri coinajans
fairspin_koinmedya

Kripto para piyasası daha fazla düşüş riski ile karşı karşıya kalmaya devam ediyor. Toplam piyasa değeri de kritik haftalık destek civarında dolanıyor.


Kripto para piyasası daha fazla düşüş yaşayabilir

Lider kripto paraya yönelik ilgi zayıf kalmaya devam ederken, Bitcoin 8,000 dolar psikolojik destek seviyesinde alıcıların ilgilisini çekmede başarısız oldu. Coinbase’in verilerine göre BTC/USD işlem hacmi Ekim 2018’den bu yana en düşük seviyesindeydi.

Piyasa değerine göre ilk 20’de bulunan kripto paralar arasından en kötü performans Tron ve Binance Coin’e ait. Her ikisi de gün içi yaklaşık yüzde 5 kayıp yaşadı.

İlgili – Bitcoin 8.000 dolar desteğini kaybetti

Tron

Tron beş gündür art arda kayıp vermeye devam ediyor. Kripto para günlük grafikte kritik teknik desteğe yaklaşıyor.

Günlük grafik TRX/USD paritesinin düşen kanalın alt kısmına yaklaştığı görülüyor. Orta vadeli boğalar, kanalın üst sınırına doğru çıkma beklentisi ile bu seviyede TRX/USD paritesini alma girişiminde bulunabilirler.

Kilit teknik destek 0.015000 dolar ve 0.013200 dolar seviyelerinde yerleşiyor. Kilit direnç ise 0.017500 dolar ve 0.019000 dolar seviyelerinde bulunuyor.

Kripto para piyasası daha fazla düşüş riski ile karşı karşıya kalmaya devam ediyor. Toplam piyasa değeri de kritik haftalık destek civarından dolanıyor.

TRX/USD grafiği Kaynak: Tradingview

Toplam piyasa değeri

Toplam piyasa değerinin günlük grafiği, düşen takoz formasyonu göstermeye devam ediyor. Piyasa burada 26 Ekim’de yaşanan boğa kırılmasına doğru yeni bir test yapıyor.

Düşen takoz formasyonunun çevresindeki fiyat hareketi büyük ihtimalle piyasanın nereye doğru gideceği konusunda söz sahibi olacak. Düşen takozun içinde bir kırılma ise ağır bir teknik satışı tetikleyebilir.

Mevcut seviyeden bir iyileşme ise piyasa için genel anlamda aşırı boğa olarak görülecek. Bu da 250 milyar dolar seviyesine doğru güçlü bir teknik ralliye öncülük edebilir.

İlgili – Ethereum kritik desteği kırdı – ETH trendi süper ayı

Kripto para piyasası daha fazla düşüş riski ile karşı karşıya kalmaya devam ediyor. Toplam piyasa değeri de kritik haftalık destek civarından dolanıyor.

Toplam kripto para piyasası değeri Kaynak: Tradingview.com

Piyasa duyarlılığı

Tie’nin son verilerine göre, kripto para piyasasının tamamına yönelik duyarlılık yüzde 46 iyileşti.

TOP 10 kripto para arasında duyarlılık düzeyi en düşük Litecoin ve yüzde 25.1 görünüyor. Bu arada en güçlüsü ise yüzde 55 ile Stellar Lumen.

Kaynak

İlgili Haberler

2017 Bitcoin boğanın sinyalini veren gösterge tekrar al sinyali veriyor TAKİP ET

Bitcoin’in Geleceğini Merak Ediyorsanız, Bunu Okumalısınız TAKİP ET

Güncel WazirX WRX coin rehberi: WazirX coin yorum – haber ve fiyat tahmini TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası