CoinAjans.com
Litecoin Haberleri

Kripto para piyasası yükseliyor – BCH, Litecoin, EOS, XLM analizi

litecoin haberleri coinajans
fairspin_koinmedya

Kripto para piyasası yükseliyor. Bitcoin (BTC) ve piyasa değeri artarken, Ethereum (ETH), LTC, Ripple, Bitcoin Cash, EOS, TRX ve Stellar yükselmeye devam edebilir.


Kripto para piyasası yükseliyor – Bitcoin Cash fiyat analizi

Bitcoin Cash, 205 dolar destek bölgesini test ettikten sonra ABD Doları karşısında bir fiyat aralığında işlem görmeye başladı. BCH fiyatı yavaş yavaş yükseliyor ve şu an 210 dolar seviyesinin üzerinde işlem görüyor. Yukarıda, 220 dolar ve 225 dolar seviyesinde iki önemli engel var. Bunların üzerine çıkış yaşanırsa fiyat 250 dolar seviyesine doğru ralli yapabilir.

Aşağıda ise ana destekler 205 dolar ve 200 dolarda. Bunun altına inilmesi durumunda ise 185 dolar seviyesine doğru keskin bir düşüş yaşama riski var.

İlgili – Bitcoin yatay seyrederse altcoinler ralliye başlayabilir

Litecoin, EOS ve Stellar fiyat analizi

Litecoin fiyatı yavaş yavaş toparlanıyor ve kısa süre önce de 45 doların üzerine çıkmayı başardı. LTC muhtemelen yükselişe devam eder. Ancak yine de 46.50 dolar ve 48.20 dolarda birçok kilit engel var. Boğalar için ana direnç ise 50 dolar bölgesinde beklemeye devam ediyor.

EOS fiyatı 2.650 dolar ve 2.700 dolar direnç seviyelerinin üzerinde pozitif işaretler gösteriyor. Buna rağmen fiyat 2.850 dolar (önceki aşağı yönlü kırılma bölgesi) yakınında zor anlar yaşayabilir. Daha fazla kazancın önündeki bir sonraki kilit engel ise 3.000 dolar seviyesinde. Aşağıda ise destekler 2.600 dolar ve 2.500 dolarda.

Stellar fiyatı ise 0.0520 dolar ve 0.0500 dolar destek seviyelerinin üzerinde kalmayı başardı. XLM fiyatı şu an yukarı yönlü düzeltme yapıyor ve 0.0550 dolar seviyesinin üzerinde işlem görüyor. Eğer 0.0565 doların üzerine yukarı yönlü kırılma olursa, fiyat yakın vadede 0.0585 dolar ve 0.0600 dolar direnç seviyelerine doğru yükselebilir.

İlgili – Ölen altcoin sayısı giderek artıyor

Kripto para piyasası yükseliyor. Bitcoin (BTC) ve piyasa değeri artarken, Ethereum (ETH), LTC, Ripple, Bitcoin Cash, EOS, TRX ve Stellar yükselmeye devam edebilir.

Kripto para piyasası toplam değerinin 4 saat grafiğine bakalım. 186 milyar dolarda istikrarlı bir toparlanma görünüyor. Piyasa değeri şu an 195 milyar doların üzerinde ve öyle görünüyor ki 200 milyar dolar ve 205 milyar dolar direnç seviyelerine doğru yükselebilir. Bir sonraki başlıca direnç ise 220 milyar dolarda.

Artışın devam etmesi durumunda Bitcoin, Ethereum, EOS, Litecoin, Ripple, XLM, BCH, ADA, BNB, TRX, ICX ve diğer altcoinlerde önümüzdeki oturumlarda yükseliş devam edebilir.

Kaynak

İlgili Haberler

Litecoin nedir ve Litecoin nasıl alınır?

Coin Ajans

Güncel WazirX WRX coin rehberi: WazirX coin yorum – haber ve fiyat tahmini TAKİP ET

Weiss Ratings kripto dünyasının başrol oyuncusunu açıkladı! TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası