CoinAjans.com
Litecoin Haberleri

Kripto piyasası ayı baskısı: BCH, EOS, TRX, ADA analizi

tron haberleri coinajans
fairspin_koinmedya

Kripto piyasası ayı baskısı ile karşı karşıya. Başta Bitcoin, tüm yüksek değerli kripto paralar kayıplar veriyor. İşte, BCH, EOS, TRX, ADA fiyat analizi.


Kripto piyasası ayı baskısı ile boğuşuyor

Bitcoin ve kripto para piyasası şu an daha fazla düşüşün işaretini veriyor. Ethereum (ETH), EOS, Tron (TRX), BCH, Ripple, ADA ve BNB büyük satış baskısı altında.

Bitcoin Cash fiyat analizi

Yakın zamanda BCH, ABD Doları karşısında 300 dolar direnç seviyesinden yeni bir düşüş başlattı. Kripto para 285 dolar desteğinin altına geriledi ve hatta boğalar 280 dolar destek bölgesini korumada başarısız oldu. Sonuç itibariyle, fiyat keskin bir şekilde düştü ve şu an 265 dolar ve 264 dolar destek seviyelerine doğru yaklaşıyor.

Yukarı yönde ise 285 dolar ve 280 dolar seviyelerindeki önceki önemli destek engel olarak BCH’nin karşısına çıkarak, kısa vadede yeni yükselişin önünü tıkayabilir.

İlgili – Bitcoin kritik sinyali yaktı – 2018’de 6000 dolardan %50 düşüş başlatmıştı

EOS, Tron (TRX) ve ADA fiyat analizi

EOS fiyatı 3.500 dolar destek bölgesinin üzerinde kalamadı ve 3.400 dolar desteğinin altına geriledi. Fiyat şu an 3.350 dolar destek bölgesi yakınında işlem görüyor. Eğer daha fazla aşağı yönlü hareket olursa, ayıların bir sonraki durağı 3.250 dolar seviyesi yakınında olabilir. Yukarı yönde ise 3.500 dolar seviyesi muhtemelen güçlü direnç olarak görev yapacak.

Yakın zamanda Tron fiyatı 0.0200 dolar direnç bölgesinin üzerine tırmanmıştı. Buna rağmen TRX 0.0205 dolar direncinin üzerine çıkacak güç bulamadı ve yeni bir düşüş başlattı. Sonuçta ise 0.0200 dolar ve 0.0195 dolar seviyelerini kırdı. Öyle görünüyor ki boğalar bir kez daha 0.0185 dolar destek seviyesini gözüne kestirdi.

Cardano fiyatı 0.0445 dolar ve 0.0450 dolar direnç seviyelerinin üzerine çıkmada başarısız oldu. ADA fiyatı şu an geri çekiliyor ve 0.0420 dolar destek bölgesi yakınında işlem görüyor. Eğer daha fazla düşüş olursa, bir sonraki durak 0.0400 dolar olabilir. Boğalar burada ortaya çıkabilir.

İlgili – Çin Başkanı’nın TRON, NEO ve Ontology fiyatları üzerine etkisi

Toplam kripto piyasası değeri

Kripto piyasası ayı baskısı ile karşı karşıya. Başta Bitcoin, tüm yüksek değerli kripto paralar kayıplar veriyor. İşte, BCH, EOS, TRX, ADA fiyat analizi

Şimdi ise toplam kripto para piyasası değeri 4 saatlik grafiğine bakalım. Burada 235 milyar dolar ve 240 milyar dolar direnç seviyelerinden sürekli düşüş yaşanmış. Piyasa değeri 230 milyar doların altına geriledi ve öyle görünüyor ki 220 milyar dolar destek bölgesinin de altına kırılma yapma riskini taşıyor. Yukarı yönde ise ilk direnç 230 milyar dolar seviyesinde. Bunun üzerinde ise 240 milyar dolar direncini test edebilir.

Genelde ise Bitcoin, ETH, XRP, TRX, ADA, Bitcoin Cash, Litecoin, EOS, Stellar, IOTA, ICX, WAN ve diğer altcoinlerde kısa vadede daha fazla kayıp verme riski var.

Kaynak

İlgili Haberler

En büyük Ripple cüzdanlarının büyümeye başlaması neyin habercisi? TAKİP ET

Ethereum ne zaman yükselecek? – Yükseliş öncesi düşüş var mı? TAKİP ET

Rapor: Devletler resmi paralarını kripto paraya çevirmeye hazırlanıyor TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası