CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Kripto Visa Card: Google, Apple ve Samsung ile uyumlu

kripto para haber coinajans

Kripto paraların yaygınlaştırmasını destekleyecek bir hamle Kripto Visa Card ile kendini gösteriyor. Yeni kart ile birçok online platformlarda alışveriş yapılabilecek.


Kripto Visa Card

Crypto.com, kripto para yatırımcılarının hizmetine önemli bir ürünü sunuyor: Kripto Visa Card. Bu karta sahip olan kripto para yatırımcıları Google Play’den, Apple ve Samsung store’lardan aplikasyon satın alabilecekler.

Lütfen Bkz: Güney Kore merkezli kripto borsaları bazı altcoinleri delist ediyor

koinmedya_brave

Cep telefonlarına indirilebilen Kripto Visa Kard’a özel uygulama sayesinde dijital para kullanıcıları, online ticaret platformlarında da alışveriş yapabilecekler. Kart, kullanıcılarının mahremiyet isteklerine ciddi önem veriyor. Ayrıca çift aşamalı güvenlik sayesinde kredi kartı bilgilerinin çalınmasının önüne geçiliyor.

Lütfen Bkz: BitGo Bitcoin kredilendirme alanına yatırım yapıyor

Crypto.com’da paylaşılan raporda ABD’li vatandaşların güvenli biçimde yeni kartı ticari hayatlarında kullanabilecekleri ifade edildi. Kartın geliştirici takımından yapılan açıklamalara göre Kripto Visa Kart uygulaması, olası siber saldırılarına karşı yüksek güvenlik duvarına sahip. Kartın kişiye özel bilgileri aplikasyonda tutmadığı belirtildi.

2016 yılında kurulan Crypto.com, kripto paraların kullanımının ve adaptasyonunun yaygınlaşması adına ciddi bir misyon yürütüyor. Platformun kullanıcı sayısı çok kısa sürede 1 milyonu geçti. Yeni visa kartı ile kullanıcı sayısının daha da artması bekleniyor. Crypto.com’un diğer önemli avantajı ise TrueUSD isimli istikrarlı bir coin’i desteklemesi. Kripto para fiyatlarındaki dalgalanmalardan rahatsız olan kullanıcılar, TrueUSD sayesinde hesaplarında kripto para bulundurabilir.

Kaynak

İlgili Haberler

Bitcoin madencileri zarara girmeye başlarsa neler olur?

Coin Ajans

Tanınmış analist 100 kat yükseliş beklediği 5 altcoin’i paylaştı

XRP analizi: Düşen kanal içindeki XRP, bir yükseliş kırılımı gerçekleştirebilir mi?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası