CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Kritik Gelişme: Binance ve Akbank Ortaklığı Sonlandı! İşte Detaylar…

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Lider Bitcoin ve kripto para borsası Binance, kısa süre önce Akbank ile yaptığı ortaklık kapsamında borsada Türk Lirası yatırma işlemlerini başlatmıştı. Ancak şimdi ise Binance’nin bu işlemleri süresiz olarak durdurduğunu ortaya çıktı.

Akbank ile anlaşma yaparak borsaya bir banka hesabından direk Türk Lirası yatırma seçeneğini getirdi. Ancak dün yapılan açıklamalara göre, borsa banka aracılığıyla yapılan Türk Lirası transferine “teknik sorunlar” nedeniyle ara verdi. Bu açıklamada teknik sorunların giderilmesi için çalışmaların devam ettiği belirtiliyordu. Ancak bugünkü bir açıklamada Binance ve Akbank ortaklığının sonlandırıldığı duyuruldu. Binance tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler yer alıyor:

Binance.com üzerinden doğrudan banka transferi aracılığıyla Türk Lirası yatırma işlemlerini durduğumuzu sizlerle paylaşmak istiyoruz. Banka transferi ile para çekme işlemleri, doğrudan banka kanalıyla para yatıran kullanıcılar için 13.03.2020 tarihine kadar devam edecektir. Süreç banka çalışma saatleri içerisinde ve manüel olarak ilerleyeceğinden, olası gecikmeler için şimdiden özür dileriz. Kullanıcılarımız Papara kanalıyla para çekme ve yatırma işlemlerine devam edebilir.

“Lider Bitcoin Borsası Binance, Türk Yatırımcılarına Büyük Müjdeyi Verdi!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Romanya’da Açık Artırma ile Bitcoin ve Ethereum Satılacak

“Bitcoin İnsanları Korkutuyor”: Mastercard CEO’su

Bitcoin 50.000 doları aşabilecek mi? Bir analist bu kilit seviyeyi işaret etti!

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası