CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Kritik Rapor: Kurumsal Yatırımcılar Artık Bitcoin HODLers’ına Dönüyor!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Kripto türevleri borsası ZUBR’ye göre, kurumsal yatırımcılar işlemlerini giderek artan bir şekilde Bitcoin’in uzun vadeli görünümüne dayandırıyor. Borsaya göre, kurumsal yatırımcılar artık fiyat oynaklığı nedeniyle kolayca piyasadan uzaklaşmıyor.

ZUBR: Kurumsal yatırımcılar artık Bitcoin HODLers’ına dönüyor!

Kripto türevleri borsası ZUBR, yatırımcıları sevindirecek önemli bir rapor yayınladı. “Kurumsal Yatırımcılar Bitcoin Vadeli İşlemler Piyasasında ‘HODLers’a Dönüyor” başlıklı yeni bir raporda ZUBR, Chicago Ticaret Borsası (CME) ve Bakkt gibi düzenlenmiş borsaları analiz ediyor.  

Kripto türevleri borsası konuya yönelik şunları söylüyor:

Tam ölçekli kurumsal ilgi henüz gerçekleşmemiş olabilir. Ancak, daha önce görülmemiş bir şekilde, düzenlenmiş borsalarda kripto para birimine fazlaca ilgi var.

Kripto türevleri borsası: Bitcoin altın’ın yerini alıyor

ZUBR, Bitcoin vadeli işlemlerinin alım satım hacminin geçen yıla kıyasla 4 trilyon doların üzerine çıktığını ve 2019’un ortalamasından yaklaşık %60 daha yüksek ortalama aylık hacimlerin olduğunu söylüyor. Açık pozsyonlardaki artış esas olarak CME’de görülse de kripto türevleri şirketi Bakkt bunun çok gerisinde değil.

Bitcoin‘e olan uzun vadeli ilginin daha da artabileceğine inanıyor. Kripto türevleri borsası konuya yönelik şunları söylüyor:

Açık olan şu ki düzenlenmiş borsalar, kripto para biriminin gelecekteki dinamiğini potansiyel olarak anlayan kurumsal yatırımcıları piyasaya çekiyor. Bitcoin altın’ın yerini alıyor…

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Ünlü Analist “Bu Altcoin Bitcoin’i Uçurabilir” Dedi ve Bu Seviyelere İşaret Etti!

Coin Ajans

Forbes Analisti: “Dijital Dolar Onay Alırsa Bitcoin Sert Yükselecek”

Coin Ajans

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Brandt: BTC Şimdi Bu Seviyeye Gidiyor!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası