CoinAjans.com
Bitcoin Bitcoin Haberleri

Kurumlar dipten Bitcoin almak için yine Coinbase’e koştu! TAKİP ET

bitcoin haberleri coinajans.com
koinmedya_telegram_coinsignal

Kurumlar dipten Bitcoin almak için yine, Nasdaq’ta doğrudan listeleme yoluyla halka açık bir şirkete dönüşen ABD’nin en büyük kripto borsasına koştu!

Büyük yatırımcılar, Bitcoin almak için Coinbase’e başvurdu!

Blockchain verileri, dipten Bitcoin almak isteyen büyük yatırımcıların Coinbase’den devasa miktarda BTC çektiğini gösteriyor.

Bugün sabah saatlerinde veriler, 688,3 milyon dolarlık Bitcoin‘in sadece bir saat içinde Coinbase’den soğuk cüzdana çekildiğini gösteriyor.

Kurumlar Coinbase’den soğuk cüzdanlarına 12.354 Bitcoin taşıdı!

Kurumlar dipten Bitcoin almak için yine Coinbase'e koştu!
Coinbase’den 688,3 milyon dolarlık Bitcoin çekildi!

Coinbase’den 688,3 milyon dolarlık Bitcoin çekilirken, birçok borsada da büyük BTC ve ETH çekimleri gerçekleşti.

koinmedya_paradex

CryptoQuant tarafından sağlanan veriler, bir saat içinde ABD’nin en büyük kripto borsası Coinbase’den 12.354 Bitcoin satın alındığını ve ardından soğuk cüzdana çekildiğini gösteriyor.

Nisan ve mayıs ayı başlarında olduğu gibi, bu da muhtemelen finansal kurumların tekrar dipten satın alma eylemlerinden biriydi.

 

Moskovski Capital CIO’su, CryptoQuant tarafından hazırlanan, kurumsal yatırımcıların dipten Bitcoin toplamaya devam ettiğini ve uzun vadede tutmaya kararlı olduklarını gösteren bir grafik paylaştı.

Ayrıca ünlü CIO’su bu iddiasını da bir saat içinde büyük miktarda BTC’nin (12.345 token) Coinbase’den çekildiğini gösteren bir Glassnode grafiği ile destekledi.

Borsadan çekilen BTC’nin USD karşılığı 688.345.113$’a denk geliyor. Moskovski, bu işlemin finansal kurumlar tarafından gerçekleştirilmiş olabileceğini söylüyor.

Nitekim Coinbase’deki önceki benzer BTC çıkışları da dipten Bitcoin almak isteyen finans kurumları tarafından gerçekleştirilmişti.

Şöyle ki; 1 Mayıs’ta 11.800 BTC ve Nisan ayında da yine 12.638 Bitcoin Coinbase’den soğuk cüzdanlara taşındı.

CryptoQuant, birden fazla borsadan Bitcoin çıkışları olduğunu gösteriyor!

CryptoQuant analiz platformunun CEO’su Ki Young Ju da benzer bir veri paylaştı. Ancak bu, birden fazla dijital borsadan gelen verilerin baz alındığı daha genel bir grafikti.

Buna göre, BTC için Borsa Akışı (The Exchange Flow) göstergesi, birçok borsada negatife döndü. Bu da platformlardan büyük miktarlarda Bitcoin’in taşındığını gösteriyor.

“koinmedya_binance”

CryptoQuant CEO’su tarafından paylaşılan bir başka veriye göre, Bitcoin dışında balinalar ve finans kurumları, kripto borsalarından en büyük ikinci para birimi olan Ethereum’u da aktif bir şekilde çekiyor.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Bitcoin’de Bu Seviye Güçlü Bir Satış Bölgesi Olmaya Devam Ediyor

Bitcoin Yorum: Fiyatlar nereye kadar düşer? Uzman analist cevaplandırıyor! TAKİP ET

Coinajans.com

Bitcoin ve Ethereum Tahminleriyle Nam Salan CEO, BTC’nin Son Rallisinin Sırrını Açıkladı!

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası