CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Ledger Asya Pazarına da Açılıyor

kripto para haber coinajans

Kripto para sektörünün en büyük donanım cüzdanı üreticilerinden birisi olan Ledger, FLETA adlı bir şirket ile yaptığı anlaşma ile Asya pazarındaki etki alanını arttırmak istiyor.

Fransa merkezli girişim, Nano modeliyle bireysel kripto para yatırımcılarına oldukça kaliteli bir hizmet vermişti. Ancak bu hizmetin üzerine artık kurumsal pazarda da etki gücünü arttırmak isteyen Ledger, Asya bölgesinde Güney Kore merkezli Blockchain platformu FLETA ile bu alanda öne çıkmak istiyor.

2018 yılında kurulan FLETA, şu anda Güney Kore hükümeti ile ortak çalışıyor. Platform, Proof of concept modeli ile birlikte, ülkenin sağlık hizmeti ağında hizmet veriyor.

Hem özel hem de genel satış ile token satışı yaptığını belirten FLETA yetkilileri, buna karşın ne kadar para toplandığı konusunda ise bilgi vermek istemiyor.

Ledger ise, FLETA ile yaptığı anlaşma ile birlikte kurumsal yatırımcılara regülasyonlara uygun bir  cüzdan hizmeti verme amacını taşıyor.

Asya Pasifik bölgesinde Ledger’in iş geliştirme direktörü olarak görev yapan Glenn Woo yaptığı açıklamada ana amaçlarının, bölgede yer alan kripto para borsaları başta olmak üzere diğer firmalara güzel bir hizmet vermek olduğunu söyledi.

İlgili Haberler

Güney Kore Bitcoin ticareti önündeki engelleri kaldırdı!

Coin Ajans

22 Nisan Litecoin analizi: LTC 44 doları aşamıyor

Tom Lee: Bitcoin İçin Yeni Bir Alım Fırsatı Doğabilir

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası