CoinAjans.com
Altcoin

Link ve Tezos sahalara geri mi geliyor?

Link ve Tezos sahalara geri mi geliyor? 1
koinmedya_googlenews

Link ve Tezos, Şubat ayının sonunda tüm zamanların rekorunu kırarak kripto para piyasalarında en iyi performans gösteren iki kripto para oldu. Ancak sonrasında tüm piyasa ile beraber ciddi değer kaybı yaşadılar.


Link ve Tezos sahalara geri mi geliyor?

Link ve Tezos son günlerde gösterdiği performansın ardından tekrardan yatırımcılarına ümit vermeye başladı. Aşağıdaki grafikte Tezos (XTZ) ve Link (kırmızı grafik) fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

link ve tezos Link ve Tezos sahalara geri mi geliyor?

Kripto para analisti @TheCryptoDog, son analizinde Tezos hakkında önemli bir konuya dikkat çekti. Tezos/BTC paritesinin 15 Aralık 2019-15 Ocak 2020 dönemindeki düşüş trendi ile 1 Mart 2020 sonrası eğimi birbirlerine çok benziyor. İlk dönemin sonunda Tezos, hem dolar hem de Bitcoin karşısında ciddi değer kazandı. TheCryptoDog, Tezos’un tekrardan benzer performansı göstereceğini ileri sürüyor. Aşağıda TheCryptoDog’un analizini görüyoruz.

Link ve Tezos sahalara geri mi geliyor?Lütfen Bkz: Kripto borsası Bitstamp 7 kripto parayı listelemeye karar verdi

Benzer pozitif beklentiyi Colin Muller’in Chainlink analizinde de görmek mümkün. Muller, Link/BTC paritesin 0.000345BTC düzeyinden sıçrama yapacağını öngörüyor. Muller bu savını RSI değerlerindeki pozitif eğim ile destekliyor.

link ve tezos Link ve Tezos sahalara geri mi geliyor?Yazının kaleme alındığı saatte Tezos, dolar karşısında yüzde 10’un üstünde değer kazandı ve 1.73 dolardan işlem görüyor. Tezos 19 Şubat tarihinde 3.92 doları görmüştü.

Link, dolar karşısında son 24 saatlik dilim içerisinde yüzde 5’in üzerinde değer kazandı ve 2.33 dolardan işlem görüyor. Link, 4 Mart 2020’de 4.95 dolar seviyesine çıkarak tüm zamanların rekorunu kırdı.

Lütfen Bkz: Emanet hesaptan 1 milyar XRP serbest bırakıldı ve ilginç transfer

Kaynak

İlgili Haberler

Bu Altcoin, Binance’ye Girer Girmez Yüzde 400 Sıçradı!

Coin Ajans

OKEx Bitcoin Opsiyon İşlemleri Şimdi Herkesin Kullanımına Sunuldu

Coin Ajans

Bu Ponzi Dolandırıcılığı Şimdi En Çok ETH’ye Sahip Olan İlk 10 Hesap İçerisinde

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası