CoinAjans.com
Litecoin Haberleri

Litecoin 70 dolara göz kırpıyor

litecoin haberleri coinajans
fairspin_koinmedya

Litecoin 70 dolara göz kırpıyor. Son günlerde gösterdiği performansla kendine 60 dolarda güçlü bir destek bulan LTC, 70 dolara yükselme planları yapıyor.


Litecoin 70 dolara göz kırpıyor

 

Kripto kara kışı yaşanırken, 23 dolardan başladığı ralliyi 140 dolara kadar sürdürerek bütün sektöre ışık olan Litecoin, yeniden eski günlerine dönmenin hesaplarını yapıyor.

LTC’nin son bir haftalık grafiğine baktığımızda, Litecoin boğaları ve ayıları arasında yaklaşık 2 aydır süren 60 dolar savaşının boğalar tarafından kazanıldığını görüyoruz. 60 dolarda kendine güçlü bir destek sağlayan Litecoin’in bundan sonraki hedefi ise, 68 dolardaki ayı kampını imha edip 70 dolara ulaşmak.

litecoin 70 dolara

LTC’yi bekleyen direnç hattı: $68, $70, $72

LTC destek hattı: $60, $54,  $50

Litecoin için işler yolunda gidiyor. LTC’nin dün yaşanan kesişmede, 9 günlük hareketli ortalamanın üstünde kalmayı başarması Litecoin topluluğunun motivasyonunu sağlamış durumda.

Dahası, Litecoin’de hakim olan momentum LTC fiyatını 64 dolar sınırına kadar çıkardı.

RSI göstergesi ise 57 puan civarında dolaşarak, traderlara yükseliş trendinin hala devam ettiği mesajını vermeyi sürdürüyor.

Yaşanan tüm bu olumlu gelişmeler LTC hacminin giderek artmasını sağlıyor. Ancak yine de piyasanın Bitcoin’e bağlı olduğunu unutmamak gerek. Bitcoin’in 8700 dolardaki pozisyonunu koruyamayarak aşağı yönlü bir kırılma yaşaması halinde, Litecoin’in 60 ve 54 dolarlardaki destek hatlarını test etmeye yönelik bir hareket içine gireceğini söyleyebiliriz.

Litecoin’i önümüzdeki yıllarda ne bekliyor? Uzmanlardan fiyat tahmini!

1-Brian Kelly

Bk Capital Management LLC’nin başkanı Brian Kelly, 2019’un sonunda fiyatın 500 dolara ulaşacağını ve en iyi senaryoda bu miktarın 600 dolara kadar çıkabileceğini belirtiyor.

2-Longforecast

Longeforecast’a göre fiyat, 2020’de 80 ila 100$ arasında olacak ve 2020’nin sonuna kadar %25 artacak.

3-TradingBeasts

TradingBeasts, 2020’de kriptonun, bir miktar ivme kazanacağını ve fiyatın çok hızlı bir şekilde 100$’a yükseleceğini öngörüyor.

İlgili haber: Litecoin 8 yaşında – LTC dijital gümüş lakabını hak ediyor mu?

İlgili Haberler

Litecoin yükselen kanalın artan basıncına dayanamadı

Coin Ajans

Çin Başkanı’nın TRON, NEO ve Ontology fiyatları üzerine etkisi

Coin Ajans

Weiss Ratings kripto dünyasının başrol oyuncusunu açıkladı! TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası