CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Long Squeeze Göründü! Bitcoin’de 5 Bin Dolar mı yoksa 8 Bin Dolar mı Geliyor?

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), kısa süre önce güçlü yükselerek 6.500 doları kırdı. BTC’deki bu hamle birçok yatırımcıyı sevindirse de analistler şimdi kripto parada sert bir düşüşü tetikleyebilecek bir göstergeye dikkat çekiyor.

Long Squeeze Göründü! Bitcoin’de 5 Bin Dolar mı yoksa 8 Bin Dolar mı Geliyor? 4

Bitcoin
bir “long squeeze” için zemin hazırlıyor! Fiyat hangi seviyelere
gidecek?

Son saatler içinde lider kripto para birimi Bitcoin, 6.500 doların üzerinde işlem gördü ve Pazar akşamı görülen 5.800 dolarlık seviyesinden %12’lik hızlı bir kazanç elde etti. Bu hareket nedeniyle Microsoft’ta bir kripto para birimi analisti ve AI/bulut uzmanı olan Joe McCann’dan elde edilen verilere göre, Bitcoin (XBT) sözleşmesindeki BitMEX finansman oranı %990 arttı. Ona göre bu, “boğaların burada kalacağı” anlamına geliyor ve potansiyel olarak gelecekte bir “long squeeze” için zemin hazırlıyor.

Analistler şu anda bu göstergenin lider kripto para birimi için ne anlama geldiği konusunda bölünmüş durumda. Bazı analistlere göre, Bitcoin biz dizi destek seviyesinin altına kayarak 5 bin dolara kadar düşecek. Bitcoin’in 6.100 dolarlık düşüşü de dahil birçok fiyat hareketini doğru bilen analist Flood’a göre ise Bitcoin’in yakın gelecekte 8.000 doları tekrar test etmesi bekleniyor. Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “Sıcak Gelişme: Lider Bitcoin Borsası Binance Coinmarketcap’i Satın Alıyor” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Long Squeeze Göründü! Bitcoin’de 5 Bin Dolar mı yoksa 8 Bin Dolar mı Geliyor? 5

İlgili Haberler

Kurumsallar hala Bitcoin’e ilgi duyuyor mu?

Coin Ajans

Bitcoin’de halving, Tezos’da ralli heyecanı

Coin Ajans

Ünlü Analist: Bitcoin Tesla Gibi Hareket Ederse 125.000 Dolara Ulaşacak

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası