CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Mark Zuckerberg’in Kız Kardeşi Bitcoin ve Ripple’ı Öne Çıkarmaya Devam Ediyor

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin – SiriusXM radyo sunucusu Randi Zuckerberg, son birkaç gündür kripto para birimi ve blockchain hakkında durmadan tweet atıyor. Üç ünlü kripto uzmanıyla yaptığı 18 Mart röportajından alıntılar yapıyor. Bitcoin, Ripple ve blockchain’in dünyayı nasıl değiştireceği hakkında radyo yayınında konuştular.

Randi Zuckerberg’in ilk misafiri, yönetiminde 750 milyon
dolar olan dijital varlık yönetimi firması CoinShares’in Strateji Sorumlusu Meltem
Demirörs idi.

Kripto dünyasına ilk nasıl geldiğinden bahseden Demirors, “Reddit’te bir tavşan deliğine girdiğini” söyledi ve Bitcoin’in sadece teknoloji ile ilgili olmadığını, aynı zamanda güçlü bir felsefi bileşeni olduğunu keşfetti. Ona göre Bitcoin’in felsefesi “para politikası, özerklik ve bireyin hakları ile devletin hakları” hakkında.

Ayrıca Demirors Bitcoin’in ve diğer kripto para birimlerinin de ana avantajını da şöyle vurguladı: “üçüncü taraflara güvenmenizi gerektirmiyor”.

Ripple’ın ürün ve kurumsal gelişimden sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Asheesh Birla bu düşünceyi yineledi. Ripple, sınır ötesi ödemeler için kripto para birimi XRP’yi kullanmaya odaklanan bir şirket. Onun görüşüne göre, blockchain’de tüm mesele, “ister bankalar isterse diğer finans kurumları olsun, aracıyı kaldırmak.”

Birla, blockchain teknolojisinin zaten gerçek dünyadaki benimsemeyi gördüğünü ve gerçek sorunları çözdüğünü kaydetti. “Bence Ripple önümüzdeki 2 yıl içinde gerçekten büyük yerlere gelecek. Dünya düzeni blockchain teknolojisi kullanılarak yeniden karıştırılacak. Bence Asya paketi yönetecek” diye ekledi.

Birla, blockchain’in hiçbir şeyden bir şey yaratan bir teknolojiye bir örnek olduğunu söyledi ve bu durumun kendisini heyecanlandırdığını ifade ediyor. “Blockchain Devrimi” nin ortak yazarı Alexander Tapscott, blockchain teknolojisinin Bitcoin’in altında yatan gerçek değeri olduğunu da savundu.

Onun görüşüne göre, blockchain kıtlığın dijital varlıklara programlanmasına izin verdiği için “internet hizmetlerinin ötesinde finansal hizmetleri etkileyecek.” Bu kodlanmış kaynak tam olarak “Bitcoin’in genellikle dijital bir altın olan altınla karşılaştırılması” sonucunu ortaya çıkarıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Bitcoin ve Ripple grafiğinde oldukça nadir görülen dip formasyonu oluştu

Coin Ajans

IMF Yetkilileri CBDC Raporu Yayınladı: İşte Detaylar

Bitcoin Sevgililer Günü için bize ne hazırlıyor?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası