CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

Max Keiser: “Tüm karşıtları Bitcoin’e biat edecek!” TAKİP ET

Ethereum haberleri coinajans.com.jpg
huobi_koinmedya

Max Keiser: “Tüm karşıtları Bitcoin’e biat edecek!”. Keiser Report sunucusu Max Keiser yaptığı paylaşımda, Bitcoin düşmanlarının yola geleceğini ileri sürdü.


Max Keiser’den şok tweet: “Tüm karşıtlar Bitcoin’e biat edecek!”

 

Eskiden Wall Street’te komisyonculuk yapan şuan ise Amarika’nın en önemli ekonomi yayınlarından biri olan Keiser Report’u sunan Max Keiser, Bitcoin düşmanlığıyla ün salmış Peter Schiff, Jim Rogers  ve Mark Cuban gibi isimlerin önümüzdeki süreçte Bitcoin alacağını iddia etti.

Bu görüşlerini Twetter aracılığıyla takipçilerine duyuran Max, Bitcoin düşmanlarının dize geleceğini %100 garanti ettiğini de sözlerine ekledi.

koinmedya_brave

”Peter Schiff, Jim Rogers ve Mark Cuban gibi kripto öncesi paranın temsilcileri, Bitcoin taleplerinin önündeki büyük engellerdir. Ancak Bitcoin’in değerini anladıklarında, en büyük alımları da bunlar yapacaktır. Bu konuyu size %100 garanti edebilirim.”

Max Keiser’ın bu cesur iddialarına, Peter Schiff, Jim Rogers  ve Mark Cuban’dan henüz bir cevap gelmezken, kripto Twitter bu dörtlü arasında geçecek hararetli tartışmalara odaklanmış görünüyor.

Max Keiser, Peter Schiff’e yüklenmeye devam ediyor!

Olay yaratacak yukarıdaki paylaşımı yapan Max Keiser, bunun hemen akabinde Peter Schiff’i kızdıracak bir tweet daha paylaştı. Max 2. Tweetinde takipçilerine, ‘Sizce Peter Schiff’i panikleterek onu Bitcoin almaya zorlayacak Bitcoin fiyatı nedir?’ anketini yönelterek yeni bir tartışmanın daha ateşini fitilledi.

koinmedya_brave

”Sizce Peter Schiff’i sıkıştırıp onu panik halinde Bitcoin almaya itecek fiyat sınırı neresidir? Benim tahminime göre 50.000 dolar onu baya terletir.”

Max Keiser tarafından başlatılan bu tartışmanın ardından, her fırsatta Bitcoin’i kötüleyen ve tam bir altın hayranı olduğunu dile getiren Peter Schiff’den gelecek cevap merakla bekleniyor.

İlgili haber: Altın sever Bitcoin düşmanı Peter Schiff altında yaşanan düşüş için ne söyledi?

Kripto para sektöründen son dakika haberler ve çarpıcı değerlendirmeler için bizleri takip etmeye devam edin. Sağlıcakla kalın.

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Ethereum’u çökertmek için ne kadar para gerekir? TAKİP ET

CZ’den Bitcoin ve kripto para yorumu TAKİP ET

Ethereum 2020’ye nasıl başladı?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası