CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

“Mega Boğa” Diyen Ünlü Uzmandan Sevindiren Bitcoin Tahmini!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Gold Bullion International’ın kurucusu Dan Tapiero, FED’in son eylemlerinin neden Bitcoin (BTC) için ‘mega boğa’ olduğunu açıklıyor.

Dan Tapiero: FED’in son
eylemleri Bitcoin (BTC) için mega boğa!

Gold Bullion International’ın kurucusu Dan Tapiero, ABD’de negatif faiz oranlarının ortaya çıkmasının Bitcoin (BTC) için ‘mega boğa’ olduğunu söylüyor. Viral hale gelen tweetinde Dan Tapiero, FED’in bu hamlesinin doları daha zayıf hale getireceklerini açıklıyor. Altı aylık ABD Hazine bonosu sıfırın altına düşerken, Amerikalılar paralarını bir yatak altında saklamak zorunda kalacakları yeni bir gerçeğe uyum sağlamak zorundalar. 

Dan Tapiero buna ‘el koyma’ derken, sistemi stabilize etmek için gerekli bir önlem olduğunu kabul ediyor. Kriptokoin olarak daha önce bildirdiği gibi, Federal Rezerv koronavirüs kaynaklı krize bir yanıt olarak faiz oranlarını neredeyse sıfıra indirmeye karar verdi. Bundan kısa bir süre sonra İngiltere Bankası onu izledi.  Başkan Trump, FED’e zayıf dolarlı haçlı seferinin bir parçası olarak oranları düşürmesi için baskı yapıyor. Bu, aşırı harcamaya ve enflasyonun artmasına neden olabilir. 

Analist Görüşü: Parasal genişleme uzun vadede Bitcoin
için bir boğa katalizörü

Bitcoin (BTC),  geçen Perşembe günü gerçekleşen katliamdan bu yana ilk kez 6.000 dolar seviyesinin üzerine çıktı. Lider kripto para kritik bir şekilde 6.400 dolar seviyesinde şiddetle reddedildi, bu da bazı analistlere göre mevcut yükselişin boğalar için sadece geçici bir zafer olduğu anlamına gelebilir. 

“Mega Boğa” Diyen Ünlü Uzmandan Sevindiren Bitcoin Tahmini! 3

Bununla birlikte birçok analist, parasal genişlemenin uzun vadede BTC için bir boğa katalizörü olduğu belirterek kripto paranın yükseleceğine inanıyor.  Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “Popüler Analist “XRP Yakıtsız” Dedi ve Ripple’da Bu Seviyelere İşaret Etti!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Son Çöküşü Günler Öncesinden Haber Veren CEO: Bitcoin Almak İçin “En Az Riskli” Zaman!

Coin Ajans

Chainalysis: Dikkat Edin! Bu Bitcoin Borsası Yüksek Risk Taşıyor

Tom Lee’den Düşüş Sonrası Bitcoin Tahmini Geldi!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası