CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Microsoft, “Azure Heroes” NFT’leri oluşturmak için Enjin (ENJ) ile işbirliği yapıyor

kripto para haber coinajans

Oyun sektörü için merkezi olmayan bir ekosistem inşa eden bir blok zincir projesi Enjin (ENJ), yakın zamanda pilot bir ödül programı için Microsoft ile bir araya geldi.

Çarşamba günü yapılan bir duyuruya göre, dijital porsuk şeklindeki Microsoft Azure NFT’leri Enjin blok zincirde Eylül ayında basılarak şu anda mevcutlar. Enjin, teknoloji devi ile ilk aşamada bir iş birliği yapmak için çalıştıklarını açıkladı.

Enjin’in operasyon ve iletişim başkan yardımcısı Bryana Kortendick :

Seçkin Batı Avrupa pazarlarında pilot blok zincir tabanlı bir tanıma programı olan Azure Heroes’ta Microsoft ile işbirliği yapıyoruz. Azure Heroes, Microsoft geliştirici topluluğundaki gerçek katkıları ve olumlu davranışları tanımayı amaçlamaktadır. Programın vurgusu, gönüllülük, mentorluk, başkalarına öğretme ve kapsayıcı ortamlar oluşturma gibi eylemler üzerine olacak.

Azure Heroes, Azure platformunda veya Azure ekosistemini desteklemek üzere çeşitli görevleri tamamlama konusunda esasen porsuk karakterleri ve başlıkları olan dijital karakterlerdir. NFT’ler Microsoft geliştirici topluluğu için tasarlandığından, sınırlı bir tedariki (1.424) var ve 0.001 ENJ olarak değerlendiriyorlar.

Microsoft’dan yapılan açıklama şu şekildeydi:

Azure Heroes porsukları, Ethereum genel blok zincirinde dijital bir varlığa işaretlenmiş bir dizi özgün ve benzersiz tasarımda geliştirildi. Azure geliştirici topluluğu angajman yöneticilerimiz, gönüllü, danışman veya başkalarına öğreten, güçlü ve sürdürülebilir topluluklara katkıda bulunan bireyleri araştırmaya başlayacak.

Microsoft ve Enjin iş birliği sonrası tokende son durum

Halen, bu NFT’leri günümüzde en yeni işlemlerle elinde tutan 65 cüzdan var.

Haberin arından Enjin Coin, günlük yüzde 37 değer artışı gördü ve şu anda 63,1 milyon dolarlık bir piyasa değeriyle 0.077 dolardan işlem görüyor.

sludgefeed


Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

Satrancın efsane şampiyonu Kasparov’dan “bullish” Bitcoin yorumu TAKİP ET

Analistin İddialı XRP Tahmini Ne Kadar Tutarlı?

Coin Ajans

Monero fiyat analizi: XMR’ın bundan sonraki durağı neresi olacak?

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası