CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Microstrategy CEO’su: Bitcoin Tasarruf Kültürünü Geri Getirdi!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Son birkaç yılda, kripto para piyasası katlanarak büyüdü. Şu anda devam eden binlerce kripto para projesi var. Bununla birlikte Bitcoin hala piyasa değeriyle en büyük kripto para olmaya devam ediyor. Pek çok insan Bitcoin’i iyi nedenlerle seviyor. MicroStrategy’nin CEO’su ve kurucusu Michael Saylor’a göre, bunlardan en önemlisi Bitcoin tasarruf kültürünü geri getiriyor. Michael Saylor, Bitcoin’den önce tasarruf kültürünün siyasi müdahale nedeniyle öldüğünü iddia ediyor. Michael Saylor’a göre, Bitcoin bu durumu düzeltiyor.

İnsanlar Bitcoin’in bir gün altın’ın yerini alacağına ikna oldu!

Bitcoin, piyasaya çıkışından bu yana son on yılda büyük ölçüde değer kazandı. Bu uzmanlara göre, BTC yatırımını zamanla değeri gerçekten artan paradan tasarruf etmenin en akıllı yollarından biri yapar. Aksine, banka hesaplarında fiat biçiminde para biriktirmek, nihayetinde fiat para biriminin değerini etkileyen enflasyon risklerini ortaya çıkarır. Bu uzmanlara göre, özellikle hükümetlerin büyük miktarlarda fiat para birimlerini bastıkları zamanlarda geçerlidir. 

Bitcoin’e yönelik önemli açıklamalarda bulundu ve Bitcoin’in tasarruf kültürünü geri getirdiğini vurguladı. Michael Saylor, Bitcoin’den önce tasarruf kültürünün siyasi müdahale nedeniyle öldüğünü iddia ediyor. Michael Saylor’a göre, Bitcoin bu durumu düzeltiyor. Michael Saylor’un açıklamalarında vurgulamaya çalıştığı siyasi müdahale ve bürokrasinin tasarruf kültürünün yok olmasına yol açmasıdır. 

Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Bitcoin yıllık yatırım miktarı ile Visa’yı alt edebilir!

Coin Ajans

Bitcoin Hazine Avı Başlıyor! İşte Detaylar ve Büyük Ödüller

Joseph Young Bitcoin’in Fiyat Hareketini Tesla’ya Benzetti

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası