CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

MicroStrategy CEO’sunda İddialı Bitcoin Tahmini: Fiyatı Üçe Katlayabilirler!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Dünyanın en büyük halka açık iş zekası firması MicroStrategy’in kurucusu ve CEO’su Michael Saylor, Bitcoin’e yönelik önemli öngörülerde bulunuyor. Michael Saylor, lider kripto para Bitcoin’in fiyatını sadece bir avuç milyarderin fırlatabileceğini söylüyor. İşte MicroStrategy CEO’sunun iddialı Bitcoin tahmini…

MicroStrategy CEO’su: Şirketler Bitcoin fiyatında ani bir artışı tetikleyebilir

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, yeni verdiği bir röportajda bazı kuruluşların  portföylerinin küçük bir kısmını Bitcoin’e yatırırsa fiyatta ani bir artış sağlayabileceklerini belirtiyor. Michael Saylor konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

500 milyon doları kötü bir fikre kaptıracak insanlar var. Portföyünüzde 100 milyar dolar varsa, %1 veya %5 oranında bir getiri elde edeceğinizi ve bunun iyi bir fikir olduğunu düşünerek 500 milyon dolara bahse girebilirsiniz. Bu yüzden her şeyin hızlandığını düşünüyorum. Bu bir yangın. Bu bir kamp ateşi, sonra bir şenlik ateşi, sonra bir orman yangını… Sonra ‘Anlamıyorum, yangın neden iki kat daha hızlı yayılıyor?’ Eh, çünkü bu üstel bir süreç.

100 milyon insanın Bitcoin’i benimsemesi önemli bir şey, fakat Bitcoin fiyatını 10 kişi üçe katlayabilir. Bu Facebook gibi bir şey değil, kimse Facebook’a bir milyar arkadaş getirmedi… Burada ben, 10 milyar doları olan bir kişinin bu ağı benimsemeye karar vermesi ve ağa 2 ya da 3 milyar dolar koymasından bahsediyorum. Bu, Bitcoin’e gelen ilk 10 milyon kişinin yatırdığından daha fazla parasal enerji sağlayacak. On milyona bir kazanç…. Warren Buffett, Bill Gates ile briç oynuyor ve sonra Mark Zuckerberg ile sohbet ediyorlar. Dolayısıyla bu sosyal ağa ulaşıldığında rakam bir milyardan iki milyara, dört milyara, sekiz milyara katlanarak gider. Sonuçta bu dört karar, bu dört blok ağ üzerinde ilk 10 milyon bloktan daha fazla oluşturur.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

İşte Binance’deki Lider Trader’ların Bitcoin ve Dev Altcoin’lerdeki Pozisyonları!

Popüler Bitcoin Borsası Bybit, USDT Airdrop Kampanyasını Duyurdu

Coin Ajans

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Brandt’tan Dev BTC, Ripple ve Litecoin Tahmini!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası