CoinAjans.com
Bitcoin Bitcoin Haberleri

Microstrategy’den Bitcoin yatırımcılarını sevindirecek açıklama! TAKİP ET

bitcoin haberleri coinajans.com
“koinmedya_mxc”

Dünyanın en büyük kripto para yatırım şirketlerinden biri olarak gösterilen Microstrategy, yaklaşık 500 milyon dolarlık yeni alım gerçekleştirdiğini duyurdu!

Müjdeyi şirket CEO’su Michael Saylor verdi!

 

Dünyanın en büyük kripto para yatırım şirketlerinden biri olarak gösterilen Microstrategy, yeni bir alım gerçekleştirdiğini duyurdu. Microstrategy’nin CEO’su Michael Saylor, şirketin, ücretler ve masraflar dahil olmak üzere Bitcoin başına yaklaşık 37.617 dolar ortalama fiyatla 489 milyon dolar karşılığında 13.005 BTC’lik yeni bir alım gerçekleştirdiğini duyurdu. Böylelikle Microstrategy’nin sahip olduğu toplam Bitcoin sayısı yaklaşık olarak 105.085 adet BTC’ye yükseldi.

”MicroStrategy, Bitcoin başına ortalama ~ 37.617 $ fiyatla yaklaşık 489 milyon dolar karşılığında 13.005 Bitcoin daha satın aldı. Böylelikle 21.06.21 tarihi itibariyle hodl ettiğimiz ~105.085 Bitcoin’in, BTC başına ortalama maliyeti ~26.080 dolar olurken, Bitcoin’e yaptığımız yatırım miktarımız ~2,741 milyar dolara yükseldi.”

“koinmedya_biswap”

MicroStrategy’den gelen bu olumlu haber üzerine gün içinde 31.000 dolar seviyelerine kadar düşen BTC an itibariyle 33.000 doların üzerine çıkmış durumda. Bu haberle beraber son 1 haftada yaklaşık %24 değer kaybeden BTC’nin düşüşü bir miktar dursa da, uzmanlar yeni yatırım yapmadan önce en azından günlük kapanışta yeşil bir mum görme konusunda ısrarcı.

Canlı Bitcoin grafiği – BTC, Dolar ve Türk Lirası

“koinmedya_biswap”

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Dünyaca ünlü finans yazarından kritik çağrı: Bitcoin alın! TAKİP ET

Coinajans.com

Son Dakika: Bitcoin 2.350 Doları Sildi! Piyasada Neler Oluyor?

Coin Ajans

Güncel Bitcoin teknik analizi, Bitcoin fiyat grafiği ve BTC/USD paritesi! TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası