CoinAjans.com
Bitcoin Bitcoin Haberleri

MicroStrategy’den yüreklere su serpen Bitcoin alımı! TAKİP ET

bitcoin haberleri coinajans.com
koinmedya_telegram

Kripto para fon yönetim şirketi MicroStrategy, Bitcoin satın almaya devam ediyor. İşte şirketin son aldığı Bitcoin miktarı ve fiyat ortalaması!


MicroStrategy Bitcoin alımına devam ediyor!

Dolaşımdaki Bitcoin arzının yaklaşık %0,6’sını tek başına elinde tutan kripto fon yönetim şirketi MicroStrategy’den bir Bitcoin alımı daha geldi.

Şirket CEO’su Michael Saylor’un, kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşıma göre, MicroStrategy gün içinde, 45,710 dolar ortalamayla 328 adet Bitcoin satın aldı. Şirket böylelikle toplamda 90,859 adet Bitcoin varlığı elde etmiş oldu. Bu son satın alımın ardından MicroStrategy, toplamda 2,186 milyar dolarlık Bitcoin yatırımı yapmış olurken, Bitcoin başına maliyetini ise ~24,063 dolara çıkarttı.

”MicroStrategy olarak, 15 milyon dolar harcayarak yaklaşık 45,710 dolar ortalamayla 328 yeni Bitcoin satın aldık. 1/03/2021 tarihi itibariyle toplamda 2,186 milyar dolarlık Bitcoin yatırımı yapmış bulunmaktayız. Hesaplarımızda hold ettiğimiz toplam Bitcoin miktarı 90,589, BTC başına maliyetimiz ise 24,063 dolar.”

“daisyturkiye”

Şimdiye kadar ki tüm alımları hiç şaşmadan devamında yükseliş dalgası getiren MicroStrategy’nin yaptığı bu Bitcoin alımı, kripto para sektörü tarafından oldukça olumlu karşılandı ve sektörde zaten var olan Bitcoin’in yeni ATH’lere yelken açacağı yönündeki beklenti bir hayli arttırmış oldu..

MicroStrategy CEO’su şahsi ve şirketinin BTC servetini açıkladı

Bu yıl Bitcoin fiyatı yatırımcılarını sevindirdi. Öyle görünüyor ki böyle bir ortamda sürekli BTC alan isimler de var. Mesela bunlardan biri MicroStrategy CEO’su Michael Saylor. Saylor ile ilgili ilginç bir ayrıntı ortaya çıktı.

Microstrategy CEO’su Michael Saylor, 11 Aralık’tan bu yana 650 milyon dolar değerinde Bitcoin satın almış.

“daisyturkiye”

Saylor, Ben Askren’un da sunucuları arasında olduğu Funky Crypto isimli yayına katıldı. Burada bu kadar kısa sürede bu kadar yüklü miktarda BTC almanın nasıl bir şey olduğunu da açıklıyor. Saylor katıldığı programda şöyle konuştu:

“Geçen hafta akşamları ve hafta sonları her saniyede 1,000 dolar değerinde Bitcoin satın aldım. Gün içinde ise 2,000 dolar değerinde.”

Ardından ise Saylor sözlerine şunu da ekledi:

“Eğer şimdi Bitcoin yılda yüzde 20 yükselirse, toplamda 320 milyon dolar değerinde yatırım getirisi elde edeceğiz.”

MicroStrategy ne kadar Bitcoin’e sahip?

1 Mart 2021 itibariyle, MicroStrategy toplam 90,589 Bitcoin’e sahip. CEO Michael Saylor, ABD’de para arzını hızla şişiren hükümetin teşvik önlemlerini gördüğü için kripto paralara olan yatırımlarını genişletiyor.

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Bankacılık Sektörüne “Scam” Diyen İngiliz Politikacı Bitcoin Aldı!

Bitcoin 28.400 dolarlık satış duvarına çarptıktan sonra dakikalar içinde yüzde 6.5 düştü – işte sıradaki seviyeler

Dört gözle beklenen “Bitcoin al sinyali” nihayet geldi! TAKİP ET

Coinajans.com

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası