CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

Mike Novogratz’ın yarılama sonrası ilk BTC ve ETH yorumu TAKİP ET

Ethereum haberleri coinajans.com.jpg
huobi_koinmedya

Galaxy Capital’ın CEO’su Mike Novogratz’dan Bitcoin ödül yarılaması sonrası ilk BTC ve ETH yorumu geldi. Novogratz’ın her iki kripto paranın da geleceği hakkında beklentisi olumlu yönde.


Novogratz’dan BTC ve ETH yorumu

Mike Novogratz’ın CNBC’deki Fast Money programında yaptığı açıklamaların etkisi devam ediyor.

Bitcoin yarılamasına saatler kala yaşanan düzeltme ile Bitcoin fiyatları 8 bin dolar sınırına kadar çekildi. Novogratz, BTC fiyatlarının 8,500 doların üstünde kalacağını düşünüyor. Zaten Bitcoin yazının kaleme alındığı saatte 9 bin dolarlık direnci kırmak için mücadele veriyor.

BTC ve ETH yorumu

Lütfen Bkz: Haftanın önemli Ethereum haberleri: Ethereum tahminleri ve Ethereum haber sayfası

bybit_koinmedya

Novogratz, Bitcoin’e hem kurumsal anlamda hem de bireysel anlamda artan bir ilginin olduğunu belirtiyor. Özellikle kurumsal anlamda Bitcoin piyasalarına yoğun bir fon akışının gerçekleşebileceğini ileri sürüyor. Bu konuda ünlü hedge fon yatırımcısı Tudor’un Bitcoin piyasalarına girmesini örnek veriyor.

Novogratz, Ethereum hakkında da önemli açıklamalarda bulundu ve Ethereum’un gelecek vadeden uzun soluklu bir proje olduğunu vurguladı. Novogratz, Ethereum’un teknolojisini geliştirmeye devam ettiğini belirterek dolaylı yollardan Ethereum 2.0 güncellemesine değiniyor. Ethereum bu çalışmaların meyvelerini uzun dönemde toplayacak ve Ethereum projesi gelişmeye devam edecek.

Lütfen Bkz: Önemli Ethereum yorumları: Uzmanından şok Ethereum (ETH) yorumu

Novogratz ‘a göre kısa dönemde Ethereum fiyatlarının temel belirleyicisi Bitcoin olacak. Gelecek 1-2 yıl içerisinde ise Ethereum’un daha çok kodlayıcı, programlayıcı ve kullanıcıyı network’üne katacak ve bu sayede Ethereum farklı bir büyüme sürecine girecek.

Kaynak

İlgili Haberler

BtcTurk CEO’su Özgür Güneri: “İşimize yatırım yapmaya devam ediyoruz” TAKİP ET

Kripto para yarışını hangi ülke kazanacak? TAKİP ET

Tether OMG iş birliği neden Vitalik Buterin’i kızdırdı? TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası