CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Milyarder Chamath Palihapitiya’dan çıldırtan Bitcoin tahmini

bitcoin haberleri coinajans.com

Kripto Para Haber – Milyarder girişim kapitalisti Chamath Palihapitiya, Bitcoin’in 200.000 dolarlık bir fiyat noktasına doğru ilerlediğini düşünüyor.

Bitcoin daha da yükselecek

Social Capital’in kurucusu ve CEO’su Palihapitiya, yeni bir CNBC röportajında, insanlar Bitcoin’in politik ve ekonomik olarak istikrarsız bir toplumda onlara sigorta sunabileceğini fark ettikçe Bitcoin’in meteorik yüksek seviyelere doğru ilerlediğini söylüyor.

“Nereye gidiyor? Muhtemelen 100.000 $’a, ardından 150.000 $’a ve ondan sonra da 200.000 $’a gidecek.”

Ekonomik belirsizlik

Palihapitiya, Bitcoin’in artan ekonomik belirsizliğin ortasında yükselişini artırmaya devam edeceğini söylüyor.

“Hangi dönemde? Bilmiyorum – beş yıl, on yıl, ama oraya gidiyor ve bunun nedeni, tüm bu olayları her gördüğünüzde size şunu hatırlatıyor Liderlerimiz eskisi kadar güvenilir değil. Her ihtimale karşı, yastığımızın altında tutabileceğimiz bir tür sigortaya ihtiyacımız var ve bu da ilişkisiz bir varlık olarak bize biraz erişim sağlıyor.

Virgin Galactic yönetim kurulunun başkanı olarak da görev yapan risk sermayedarı, kripto varlığının ilk günlerinde token başına yaklaşık 80 $ karşılığında 1 milyon BTC satın aldığını söylüyor.

Palihapitiya halen bu varlığın elinde olup olmadığını onaylanmış değil. Eğer elinde ise bu BTC’nin değeri 37,5 milyar dolardan fazla ediyor.

dailyhodl


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!

Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

İlgili Haberler

Bitcoin sınırsız para basılan geleneksel sistemin tek alternatifi!

Coin Ajans

Bitcoin yorum: Fiyatları tekrar 60 bin doların üzerine çıkarabilecek 2 gösterge TAKİP ET

Coinajans.com

Bitcoin’i Yüzde 4.000 Fırlatan Sinyal Geldi! İşte Devasa Boğa Göstergeleri ve Etkileri

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası